Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan (milyen dumával) szólítsam le a boltban a nőket?

Figyelt kérdés
Arra jutottam, hogy máshol most úgysem lehet, és társkeresési fázisban vagyok. Online társkeresőkből már elegem van. 40 éves, jóképűnek mondott férfi vagyok.

2020. nov. 15. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg, merre van az akciós májkrém!
2020. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 Noren1989 ***** válasza:
95%

Keress rá 44F-re itt, eldobod az agyad a dumájától.


Várunk legközelebb is szeretettel!

2020. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
37%

Sehogy, légyszíves.

Egyszerűen zavaró, hogy két tea közül nem lehet úgy választani, hogy valaki meg ne jelenjen azzal, hogy elhív valahova vagy elérhetőséget kér. Könyörgöm, miért mennék el bárkivel vagy adnék meg neki bármit, csak mert egyszer megszólított? Másrészt nagyon kínos, hogy vagy látom, ahogy bámul engem, mielőtt odajönne vagy amikor a semmiből hirtelen belemászik az aurámba, ami egyébként elég ijesztő.

Vagy csak lehet én vagyok a prűd huszonéves, aki egy boltba vásárolni megy és nem ismerkedni.

2020. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
70%

2 módja van.


- Kérj segítséget/információt!

- Te segíts! (Leemelni valamit a magas polcról, kivinni a szatyrot a kocsiig, vagy javasolni egy jobb terméket, segítsd ki apróval a pénztárnál,...)


Egy profi.

2020. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
45%
" amikor a semmiből hirtelen belemászik az aurámba" Nem prüd vagy, de nem emberek közé valo. Ne menj vásárolni se!
2020. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
62%
Inkább más is vásárolni menjen. Arra való az üzlet. Nem nőket zaklatni.
2020. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
80%

A boltokban üzletekben mindenkinek kínos tud lenni ha nem tetszel a másiknak. ÉS el kell utasítani.


De ugyanakkor mint ez is és mint mindenhol máshol is csak kifogások jönnek a nők részéről...


itt ezért ne szólj hozzám, ott azért ne, amott meg azért ne...ide szórakozni kikapcsolódni járok nem ismerkedni, üzletekbe vásárolni járok ne hozz kínos helyzetbe, utcán ne mert sietek, tömegközlekdésen ne mert ciki....stb stb.

2020. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
54%
Nem kifogás, kérés, hogy hagyjatok már békén.
2020. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
67%

tévedsz egy kicsit 7-es.


Az a pasi aki jól néz ki, azt nem fogják elutasítani boltban sem.

2020. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
38%
FÉRFI vagyok, jogom van bárhol és bármikor ismerkedni. Nem tetszik a nőnek? Akkor így járt!
2020. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!