Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok közül van olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül van olyan aki azt érzi sosem talál olyan fiút amilyet szeretne?

Figyelt kérdés
Én fiúként érzem azt hogy nem fogok olyan lányt találni aki megfelelne nekem mindenben. Még nem volt barátnőm így még az sincs hogy ha egyszer találtam akkor később is fogok.
2020. nov. 15. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden maganyos szingli igy erez.
2020. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Egy nő csak akkor szingli ha úgy akarja.
2020. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

kb minden férfi után ezt hiszik :)


Ez sem jó..na majd a következő..nem ez sem..na majd a következő..basszus ez sem...na majd a következő...áá minden pasi szemét...majd a következő...fenébe ez is hülye

2020. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
SOK. Mert aránylag ritkán jön a Rájengoszling.
2020. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Találni találtam kettőt is csak mindkettő foglalt sajnos😂
2020. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon szeretnék olyan férfit találni, amilyet elképzeltem, de nem külsőben sokkal inkább belsőben!

Nem válogattam túlságosan, eddig mindig találtam közös pontokat és érdeklődést köztem és a pasik között, de egyik sem tudott egyetlen egy dolgot megugrani, amire mindig is vágytam.... hogy meglássa bennem a nőt, akit szívből szeretni tud, akiért megőrül.

Féltek az érzéseiktől egytől egyig.

2020. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert nem elfogadóak a fèrfiak!
2020. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen biztos vagyok benne. Olyat, akivel kölcsönös a vonzalom, bele tudunk szeretni egymásba, passzol az értékrendünk, az életmódunk, a jövőről alkotott elképzeléseink, nem foglalt, nincs köztünk nagyobb távolság stb., akkora szerencse kellene találni, amekkora nekem ezen az életterületen sosem volt, nincs, és nem is lesz már.
2020. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

majd végül 80 évesen....


ülök a szobámban búsan egyedül és egy álló f**aszra gondolok, nézem a pin**ámat sírva fakadok lám ez bizony berozsdásodott....


https://www.youtube.com/watch?v=ogzpXuMRjq0

2020. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan nem találnak olyant amilyent elképzelnek maguknak.Mindenkinek van valamilyen hibája.
2020. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!