Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan javíthatnék a kisugárzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék a kisugárzásomon, hogy vonzóbb legyek, észrevegyenek?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok, még nem volt kapcsolatom sajnos. Randizgattam pár fiúval, de valahogy sosem jött össze vagy miattam, vagy miattuk. Külsőre átlagos vagyok szerintem, kéne fogynom valamennyit, de ez folyamatban, arcra szerintem nem vagyok csúnya. Régóta keresem, mi bennem a probléma, miért nem tetszem meg senkinek, és arra jutottam, hogy a kisugárzásom lehet nagyon elutasító. Alapból is szomorú/ijedt arcom van, gondolom ez sem biztató, illetve nagyon félénk vagyok. Félek az elutasítástól, szóval én nem kezdeményezek, csak várom a sült galambot, ami meg hát nem jön. A kérdés, hogy ezen hogyan tudnék tudatosan változtatni?

2020. nov. 16. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Igen
2020. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon fontos hogy jól tud magadat érezni,ezenkívül a mosolygás is nagyon jó.

Jöjjön egy egyszerű példa,el tévedtél a nagyvárosban és nem tudod pontosan merre vagy a telefonod már le merült,kitől fogsz útba igazítást kérni?

A,Szomorú fejet vág,látszik rajta hogy bánatos és levert.

B,Mosolygós,látszik rajta hogy jól érzi magát.

Kit választasz?

Kíváncsi vagyok a válaszodra.


Vannak különböző könyvek erre,érdemes ezeket olvasgatni,találni egy olyan példaképet akár barátnak aki pl teljesen az ellentéted, szerintem tud segíteni.

Már most el kezdtél fejlődni mert szépen fokozatosan rá jössz mik számodra a problémák?

Ezeket ugye meg kell oldani,szépen fokozatosan nem hirtelen mert az lehetetlen.

Kell hozzá kitartás, akaraterő de szerintem ezek meg vannak benned,én bízok benned és drukkolok.

Esetleg ha gondolod privátban küldhetsz magadról képet,szívesen ki elemezlek és így ismeretlenül el mondom a véleményemet rólad.

Pl

1.kép teljes testedet ábrázolja.

2.Közelebbi sminkben, 3.smink nélkül.

2020. nov. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Olyan, hogy kisugárzás, nem létezik. A megoldás inkább az, hogy vedd észre azokat is, akik téged észrevesznek, és ne nézd levegőnek a saját szintednek megfelelő srácokat.
2020. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Szia, bizony a külsőség az, amit először észrevesznek, megfigyelnek az emberek. Ez az arc, a ruházat, a teljes összkép és természetesen a kisugárzás is, ahogyan ezt helyesen megállapítottad. A kisugárzás az állapotod, élethez, emberekhez, dolgokhoz való hozzáállásodat tükrözi. lehestz divatos és szép, ha a kisugárzásod negatív vagy zárkózott, nem fognak észrevenni. Ha ezen szeretnél változtatni, akkor magadban kell változni. Az emberek jobban vonzódnak a vidám, határozott, tudatos emberekhez, de neked nőként elegendő, ha ezen belül meg vagy békélve ezekkel a dolgokkal. Ez sugárzódik ki. Keresd meg saját életedben a pozitív dolgokat, vagy azokat, amiket pozitívan tudsz kezelni és arra helyezd a hangsúlyt. Ha pl. ügyesen rajzolsz, akkor otthon rajzolj sokat, ez sikerélményt ad, máris boldogabb, magabiztosabb leszel, hiszen van vmi, ami később is hasznos lehet. Máris egy egyéniség vagy, amit ki is tudsz mutatni. Ne helyezd el magad az átlag szürke emberek táborába, érezd magad vmiben különlegesebbnek, érdekesebbnek. Ha ebbn tudsz változtatni, ez tükröződni fog. Az érdekes emberek vonzóbbak.
2020. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!