Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen átlagos külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen átlagos külsővel szeretnék BARÁTNŐT keresni a sok elképesztően jóképű, kigyúrt kamugép között, akik hitegetik a csajokat és csak szexre használják őket. Milyen stratégiával lehetnék versenyben ilyen modell csávók közt?

Figyelt kérdés
Azért emeltem ki a barátnő szót, mert tényleg azt keresek, nem szexpartnert. Viszonylag jól nézek ki szerintem, de nem vagyok azért egy Ben Affleck. Szép, kedves, intelligens barátnőt szeretnék.
2020. nov. 16. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Törlöd magad a tinderről és megpróbálsz élőben (ahol a személyiség jön át)
2020. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Tudtad hogy Ben Affleck második neve Géza?
2020. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha BARÁTNŐ kell, KOMOLY kapcsolatra, akkor miért egy ingyen prostis oldalon keresed? Jó, hogy nem a Rosszlányokon keresgélsz.
2020. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen felejtős.

Ezren ezer helyen leírták már, hogy ha nem vagy szuperszépfiú, akkor felejtsd el a Tindert.

Ott teljes mértékben a nőknek az az ősi ösztöne érvényesül, hogy csakis alfahímeket húzgálnak jobbra.


Ha nem vagy ilyen, akkor csak a nagyon hulladék dagadt ronda nők fognak match-elni, arra az esély, hogy egy épkézláb( úgy értem, hogy átlagos, nem pedig bombázó) nővel match-ed legyen, úgy kb. 1 az 10000-hez.

2020. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem stratégiázz csak legyen CÉLOD. Add onmagad es hogy komoly barátnőt keresel es ezt kepviseld az egész profilodon. Ezzel nem lesz sok matched de nem is arra torekszel hogy ezer csajt megfektess hanem hogy egy normálisat talalj.
2020. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam Tinderen, és kértem tesómat is , hogy készítsen jó képet, de tökmindegy ki készíti nem leszek jóképű :)


Próba képen felraktam egy nem egy húde macsó férfiről, de egy jóképű férfiról képet, és 1 nap alatt nekem is volt 27 match

2020. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Akkor rossz helyen keresgélsz. A Tinder egy elit szexpartner kereső, ahol az átlagos vagy rosszabb csajok is a lehető legmenőbb, leggazdagabb egyedekkel akarják dugatni magukat, hogy fel tudjanak vágni ezzel a barátnőik előtt, vagy egy kis anyagi hasznot remélnek az egészből.
2020. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy mint 7/10 akkor minek mész oda? Ismerkedj személyen neked ott van esélyed egy kicsit telt karcsú de normális partnert találni.
2020. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

Utolso azert megalazza a kerdezot (kicsit telt karcsu lany) es a noket is. Nice job.


Amugy en inkabb teltebb not valasztok, mint egy kockas hasut, de kinek mi...

2020. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9

Oké, örülünk neki, viszont tény, hogy nem dagadt csajok a legkelendőbbek, és párkereső piac ugyanúgy működik, mint bármilyen más piac: a kereslet és kínálat határozza meg egy árucikk értékét.

A legtöbben a sportos, vagy normál testalkatú nőket keresik, ráadásul a kínálati oldalon meg egyre több dagadt nő jelenik meg a modern civilizációs ártalmak következményeképpen, tehát a dagadtak piaci értéke nagyon lent van, a sportos/normál meg nagyon magasan.

2020. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!