Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért volt ez jó a társadalomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ez jó a társadalomnak, vagy éppen a férfiaknak, hogy az elmúlt 30 évben (még a 80 as években a régi hagyományok megvoltak, de aztán Baywatch, Pretty Woman, média stb felülírták ezt) akkora lovat adtak a nők alá, hogy most már ők a minden?

Figyelt kérdés
Most már 90% ban egy átlag fizus és külsejú Marinak nagyon nem elég az átlag Jani, hanem neki is nagyvállakozó, vagy tőzsdecápa, vonzó arcú Feri kell, és inkább meghal egyedül majd a vibrátorával, mintsem a hozzá hasonló Janival boldogan éljen. Mert ugye ezt látja, ezt tapasztalja, hogy még a 90 kilós nőnél is bepróbálkozik a 70 kilós sportos Gyula egy numera reményében, aztán persze h akkor ő is elhiszi, hogy neki is jár egy Gyula vagy egy Feri. Remélem értitek mire akarok kilyukadni. Mi vezetett idáig, hogy most már a nő a társadalom csúcsa, mármint olyan tekintetben, hogy ha ronda nő vagy, akkor is azt látod és hallod, hogy vedd el, ami jár neked, ha átlag pasi vagy, akkor bújj el.
2020. nov. 17. 23:28
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
97%

"és ebből is adódik az, hogy sorban áll minden férfi, mert örül ha puncihoz jut"


Ja, az ilyen punci vadász pasik csak elhajtva lesznek. Nem vagyunk szexuális segédeszközök.

2020. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán ki vagy te, hogy eldöntsd kihez ki való?

Találkoztam hozzád hasonló, tajtékzó rinyagéppel, aki szerint csak egy közepes, sőt, rondácska, beképzelt, eltorzult ribi vagyok, mert soha nem álltam volna le vele, miközben 10 kategóriával jobb pasik szerint pedig jó nő vagyok, és van stabil párkapcsolatom is olyan férfival, aki semennyire sem megalkuvás.

2020. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel a hozzáállással a legnagyobb baj, hogy nem így van, amit leírsz. A világ nem így működik, csak szerinted.
2020. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
1%

Legalább te nem az anyósodat szidod.

A #22-es liba, azt írja, hogy ki vagy te, hogy eldöntsd kihez ki való!

Érdekes, mikor egy 40-50 éves fickó egy 20-25 éves nővel van, pont a #22-es fajtársai köpködnek!

Nos #22-es és fajtársai! Kik vagytok ti, hogy eldöntsétek, hogy kihez ki való?

Senkik...

2020. nov. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
97%

Hát én pedig kvra azt látom hogy átlag Mari összejön átlag Janival mert tudja hogy vele van egy szinten és nem fog kelleni a milliomos Gyulának. Vagy te nem látod hogy hány minimal beresnek van párja?


Amúgy meg megha kivetelezettek lennénk is mi nők, akkor mi van? Több ezer évig meg el voltunk nyomva. És természetes volt ha a nő "ura" agyba főbe veri. Szóval majd ha ráérek megsajnallak hogy neked nem jut szex.

2020. nov. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ronda, sz*r nő vagyok. Nagyon nem ezt tapasztalom. Még hogy bármilyen nő válogathat és dugathatja magát jó pasikkal... hát persze! Ebbe hogy fér bele, hogy mégis egy b*szatlan, frusztrált kis görcs vagyok? Ja, úgy, hogy a nők közül is csak a szépeknek áll a világ, a többiek eláshatják magukat.
2020. nov. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy te olyan ronda. Senki sem az.
2020. nov. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű kereslet-kínálat.


Fordított helyzetben, ha bármilyen ágyból kikelt random kócos fotóval lenne 50 matched Tinderen és olyan nők lennének közte, mint Scarlett Johansson, Ariana Grande, Angelina Jolie, Ava Max, Michelle Wild, stb. némelyik még rád is írna, hogy "Szia, szépfiú, mi járatban itt? Ma este tali? BMW-vel megyek érted, pezsgő behűtve a Dunára néző penthouse kecómban."


akkor érdekelne, hogy Suzanne Boyle, Mautner Zsófi, Bangó Margit és még Melissa Blake is lájkolt? Utóbbi VIP előfizetéses, szuper lájkot is küldött és mindig írogatna neked, hogy ő mennyivel jobban megbecsülne téged, mint azok a cafkák, feleségül is vehetnéd és főzne, mosna rád.


Mert szerintem te is egy idő után el se olvasnád még az üzenetüket sem, ha meglátnád a képüket.


Aztán ahogy végigpróbáltad a fent említett összes lányt, némelyiket többször is, anyukád meg már kivágna a lakásból 30 fölött, hogy nyomás dolgozni meg tartsd el magad és észrevennéd, hogy a többiek közül néhányan még mindig töretlenül érdeklődnek, akkor nem gondolkoznál el azon, hogy jó lenne pótanyucinak valamelyik, aki főzne, mosna, takarítana rád? És lehetőleg akkor sem a legnagyobb rajongód, Melissa Blake lenne a befutó, főleg ha addigra meglátnád, hogy Suzanne Boyle egész nagy változáson ment keresztül: [link]


És miután ő és még a másik kettő is elküldött melegebb éghajlatra és csúnyán verbálisan megalázott, hogy mégis hogy képzeled, hogy a puncikörhinta után, kivénhedt 30-asként majd beleülhetsz a tutiba, akkor a vak szerelmes Melissa Blake, mint utolsó reménységed vállán nem sírnád ki magad, hogy te mekkorát hibáztál és mennyire igaza volt mindenben és ezeknek a csúnya gonosz fullos nőknek tényleg csak szexre kellettél? És nem fényeznéd az egóját azzal, hogy "Te annyira jó vagy hozzám. Képzeld, Ava Max még egy tojásrántottát sem tudott sütni. Ariana Grande meg el akarta ültetni a tarhonyát. De te annyira okos, ügyes és sokoldalú vagy, olyan jó, hogy végre ránk talált a szerelem, bár hamarabb találkoztunk volna."


Nem a nők a hibásak, hanem az evolúció. A kereslet-kínálat törvénye.

2020. nov. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Az. A 21. Szazadban meg felgyorsult az evolucio, a a nok evolucioja.
2020. nov. 18. 07:38
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Sok ronya.

Nem tudom te is hol élsz?! Nézz már körbe.

Az átlag Janinak is van nője.

N

2020. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!