Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves szűzként már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves szűzként már nem lehet családom de szexkapcsolatra van még esélyem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok lány és még soha nem volt egyetlen kapcsolatom sem/barátom.


14 évesen csókoloztam egy sráccal akivel "jártunk" kb 10-15 napig. Szószerint annyi történt, hogy kézen fogva mentünk suli után a buszmegállóba, beszélgettünk majd adott egy szájra puszit és helló. Aztán megtetszett neki más és pattintott. De nem is érdekelt egy percig sem az egész.



Kb 16-17 évesen voltak próbálkozások. Nálam 4-5 évvel idősebb férfiakkal találkozgattam. Nem randik voltak csak egy előre (neten) megbeszélt találkozó pl a kollégiumom előtt vagy a városban egy park közelében. Semmi étterem vagy ilyenek. (Nem mintha igényeltem volna) ezek az ismerkedések 1-2 találkozó után abbamaradtak.


Itt legtöbbször az volt az oka, hogy igazából nem is akartam magamnak barátot. Érdekeltek a férfiak addígra már és vágytam a szeretetre, de leginkább a szex érdekelt és nem a másik személyiségére voltam kíváncsi. Tudtam azt is,hogy akkor koleszosként lehetetlen fentartani egy kapcsolatot kb nulla szabadidővel.


Mire észbekaptam már 21 tapostam. Akkor találkoztam utoljára egy sráccal zuhogó esőben ahonnan felszálltunk egy metóra, beszéltünk majd elmentünk McDonalds-ba és hazamentem és soha többet nem beszéltünk ezután. Pedig jól éreztem magam vele, de semmi több és szerintem ez kölcsönös volt. Képek alapján tetszett, de személyesen nem éreztem a kémiát.


Most 23 vagyok és már nagyon vágyok egy kapcsolatra. Arra, hogy valaki szeressen és én is szerethessek valakit valaki akivel megoszthatom az életemet és tervezhetek. Nem azonnal családot stb. Szimplán csak építgetni a jövőmet közben és társa lenni valakinek.


Érdekel a szex is. És zavar, hogy még soha nem szexeltem. Szégyellem is most már. Semmi tapasztalatom sincsen és szószerint kb minden helyzetben zavarban vagyok a férfiak előtt.


Nekem pl nagyon jól esik egy - egy bók amit kaptam az évek alatt, de ilyenkor ennyitől is zavarban vagyok. Nem szoktak dícsérni vagy ilyesmi.


Nincsen sok barátom. A legtöbb barátom lány. 1-2 férfi ismerősöm van akik még gyerekkoromból maradtak meg és ők teljesen más eset mint pl a bolti eladó srác aki mindig 2x is megjegyezte, hogy csinos vagyok.


Gondoltam, hogy valakivel csak lefekszem és szexelek egy jót. De egyszerűen ez nem az én stílusom és nem tudom magam rávenni akkor sem ha "kölcsönös" kihasználáson alapszik az egész.


DE! Most már kezd változni a véleményem,csak az a baj,hogy 23 évesen nagyon ciki, hogy szűz vagyok. Beszéltem pár sráccal neten..és mindenki gáznak tartotta. Én nem vágyok arra,hogy valaki úgy kezeljen engem mintha porcelán lennék, de igen..az első alkalom nem egy leányálom lenne és nem tud velem jót dugni senki sem először mert nem akarom, hogy fájjon.


A párkapcsolatot tudom,hogy már elcsesztem valószínűleg és családalapítás,gyerekek közös jövő meg ilyenekről nem is álmodok.


Szexkapcsolatra vágynék ahol nem dug a másik mellettem senkivel (kizárólag azért,mert nem akarok semmi undorítóságot elkapni) és heti 1x, 2x összejárunk. Jó lenne ha valakitől szerezhetnék tapasztalatot..


De nem akarok ebben az esetben nagyon ismerkedni. Csak tudja, hogy szűz vagyok.


Valaki volt hasonló cipőben? Esetleg valami tanácsot tudtok adni, hogy mi az amire vigyázzak ha szexkapcsolatba megyek bele?


Ui: Nem esek szerelembe,nagyon nehéz megszeretnem valakit vagy aki komolyan érdekel engem.


Oh és nem vagyok dagadt. Sajnos ellenkezőleg. 177 cm vagyok és vékony alkat. Szőke haj, az egyik szemem zöld a másik barna. Enyhén kreol bőröm van. Édesanyukám magyar, apám kubai. Anya haját örököltem, de a színem mint apáé meg kb úgy amúgy is hasonlítok rá.


8 éve kosarazom és teniszezek.


Amúgy nem vagyok visszahúzodó..csak ha férfiakról van szó.


2020. nov. 20. 21:37
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

* úgy értem nagyon ritkán dícsértek, bókoltak.



* vágynék kapcsolatra, családra de tudom hogy nem lehetne már.

2020. nov. 20. 21:41
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Szerintem ne akarj "csak" szexkapcsolatot, és úgy elveszteni a szüzességed.

Abból amit írtál egy teljesen normális lány vagy csak még nem találtad meg a megfelelő férfit.

Inkább keress rendes barátot magadnak.

2020. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Mégis miért ne lehetne családod?
2020. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm, volt már rá lehetősegem, hogy felmérjem ennyi idősen mi az amire talán van még esélyem. Ez a szexkapcsolat. Párkapcsolatban nem akarnának velem lenni..szűz vagyok még igazából csókolózni sem tudok.


Szexkapcsolat valamiért könnyebbnek tűnik már és kevesebb elvárásokkal.


#3 mert idős vagyok már.

2020. nov. 20. 21:53
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Nekem voltak kapcsolataim, hosszabbak, rövidebbek. 17 voltam mikor a szüzességem elvesztettem az első barátommal, nagyon nem volt kellemes érzés, idegennel meg még rosszabb lehet. 26 évesen találtam meg a férjem, most jön az első gyerekünk 29 vagyok. Nem vagy lekésve semmiről.
2020. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

"#3 mert idős vagyok már."


Hogy a fenébe lennél idős 23 évesen?xDDD

2020. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Oké de én már 23 vagyok és szűz. Nem 17 évesen veszítettem el. Lehetett volna nekem is családom stb de ennyi idősen sajnos (érthető amúgy) nem akar senki lefeküdni velem.
2020. nov. 20. 22:03
 8/33 A kérdező kommentje:
Hát már nem vagyok fiatal sajnos :( nagyon gyorsan elrepült az idő:)
2020. nov. 20. 22:04
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, 23 évesen nem vagy idős ha szűz vagy se.
2020. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom..nekem már sokan mondták,hogy "már ennyi idős vagy úristen" "1 évvel öregebb lettél" rendesen depressziós lettem amikor a 23 betöltöttem.
2020. nov. 20. 22:07
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!