Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, segít valaki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, segít valaki nekem megtanulni “csajozni”?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a csajozás rossz kifejezés, ugyanis komoly kapcsolatot keresek, de egyszerűen szarul megy. Nekem a hagyományos ismerkedési módszer fekszik, bókolás, virág, de mintha a legtöbb lány már nem erre vágyna. Nem igazán vagyok külsőre sem válogatós, az értelmes, kedves lányok jönnek be, és csúnya, ápolatlan sem vagyok. Egyszerűen egy balfäsz vagyok, és tanácsok kellenének és segítség. Tinderen próbálkozom, de esélytelen, borzalmas tapasztalataim vannak az ott megismert lányokkal.

23 vagyok.



2020. nov. 21. 14:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Férfiak válasza nem érdekel, a nőktől akarom hallani, hogy mire van igényük
2020. nov. 21. 14:23
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Engem meg főzni kellene megtanítani. 40 vagyok. Lányok, valaki?
2020. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
Mit adsz cserébe azért ha foglalkozok veled?
2020. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem nőként, de ilyesmit kérni szerintem értelmetlen és komikus hatást kelt. Hacsak nem valami olyasmi terv van mögötte, hogy így kedvelteted meg magad és vele jössz össze. Hát ja: [link]
2020. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ez a célom, kedves 3.
2020. nov. 21. 14:46
 6/19 A kérdező kommentje:
Illetve 4, bocsánat.
2020. nov. 21. 14:46
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Segítek: KERESS SOK PÉNZT!
2020. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Az egészet ott rontod el, hogy általánosítasz, ugyanis nem minden lánynak és nőnek szimpatikus ugyanaz a közeledés mód. Tipikusan olyan dolog, amiben a többségnek eltérő a véleménye, valamint ha olyat csinálsz, ami neked nem természetes és kényelmes, akkor sose fogsz sikeres lenni, mert érződik rajtad a görcsösség.

23/L

2020. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem csajozni kell, hanem emberként, barátként kezelni a nőket
2020. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Vegyel egy nagy házat es egy uj lexust. Akkor nem kell megtanulnod csajozni, ok fognak felszedni teged, ha kelloen szponzoralod magad.
2020. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!