Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha férfiként az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha férfiként az lenne az álmom, amire a fullos nők szinte kivétel nélkül panaszkodnak?

Figyelt kérdés

Hogy csak a testüket, külsejüket nézik, nem érdekel senkit, hogy milyen belső értékeik vannak, hogy milyen érzéseik, gondolataik vannak meg mindenki csak a szexre gondol, amikor rájuk néz és nem tudják úgy "elcsúfítani" magukat összefogott hajjal, szemüveggel, ódivatú ruhákkal sem, hogy ne legyen mindig, aki ajánlatokkal bombázza őket.


Nekem férfiként pont az lenne az álomélet, ha a nők csak a testem, a külsőm alapján szexelni akarnának velem, akár önző módon arra vágynának, hogy minél jobban őket elégítsem ki, nekik legyen orgazmusuk, egyfajta tárgyként kezelve engem, ahol az én orgazmusom másodlagos, elhanyagolható szempont.


És nem is akarnának igazán semmi egyebet sem tőlem vagy ha igen, azt is csak önző célból. Például elmondanák a bánatukat, kibeszélnék magukat, én meghallgatnám őket, de őket nem érdekelné, hogy velem mi van.


Nem akarnának megismerni sem, illetve akár mutatkozni velem se fontos, azt is maximum önös érdekből, ha villogni akarnak a barátnők előtt vagy ha nincs aki elkísérje őket ide vagy oda, de legtöbbször csak azért jönnének, hogy elégítsem ki őket maximálisan, vagy ők hívnának magukhoz, mert ahhoz is kényelmesek, hogy kimozduljanak otthonról, menjek át, kell nekik 2-3 orgazmus, aztán húzzak haza, mert kezdődik a sorozatuk vagy akármi.


Mi a baj velem, ha férfiként én ezt a női panaszt nemhogy tragikusan nem tudom felfogni vagy "áterezni a fájdalmukat", számomra fordítva ez egyenesen az álomélet netovábbja lenne?



2020. nov. 22. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Feküdj vissza aludni barátom.
2020. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan hogy azt hiszed nagyon jól járnál vele. Mint egy gyerek aki csak nutellát akar enni de nem engedik neki. Ha egyszer megennél egyben egy jó másfél kilós üveggel, utána rá sem bírnál nézni többet. Most azt hiszed mennyire élveznéd, de hamar megunnád ha lenne rá lehetőséged és egy kis törődésre vágynál.
2020. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
71%
Muhaha 😄
2020. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus lúzer duma és vágy a tiéd.
2020. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Tévedés nem akarják elcsúfítani magukat, akár így ideiglenesen sem, mert bár sírnak valami miatt, ha nem így lenne akkor azért sírnának.

Imádják a figyelmet, imádják a nyálcsorgatást.


#4 tipikus lúzer duma a tiéd

2020. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ezt nagyjából ki tudod próbálni. Fel kell jelentkezni ilyen selyemfiúnak áron alul vagy kb. ingyen és fognak jelentkezni, hogy szeretnének veled együtt lenni, keresnek több gyerekes anyukák olyan személyt, aki meghallgatja őket, amikor panaszkodnak stb., ott az a cél, hogy ő elmenjen, te meg ha mázlid van, akkor szintén kielégülsz. Csak vegyél elég viagrát, mert nem biztos, hogy magától mindenkire feláll.
2020. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 hol kell ilyenre feljelentkezni?
2020. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
pl. a puncs.hu-n, fiúk is regisztrálhatnak.
2020. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez egyfajta mazochizmus, hogy alárendelődni kívánsz nőknek, hogy tárgyként használjanak stb...
2020. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!