Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt más is tapasztalta párkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt más is tapasztalta párkeresés terén?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok. Viszonylag sok kapcsolatom volt, de szeretnék megállapodni elég régóta egyetlen nő mellett, mert nagyon szeretnék már családot alapítani. Az előző kapcsolatom 9 évig tartott, és letört a dolog, amikor kiderült, hogy az akkori barátnőm nem velem tervez, mert "túl megszokottá" vált a kapcsolat neki.

Elkezdtem társkereső appokat használni (badoo, tinder). Azt vettem észre, hogy jobban hajlanak az ismerkedésre a kapcsolatban élő nők, mint azok akik szingliként keresnek kapcsolatot. Más is ezt tapasztalja? Mintha eltűnnének azok a nők, akik családban gondolkodnak.



2020. nov. 23. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Én családban gondolkozom. 😊 31N

Ha gondolod írj

2020. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

A környezetemben élő nők kb. 90%-a képtelen szakítani úgy, hogy ne keresne előtte mást. A férfiaknál is van ilyen, de náluk kevésbé jellemző.

Szóval igen, más is tapasztalta. Maximum pár nő majd itt felháborodik, mert nem csak pozitívumot mertél tapasztalni nőkkel szemben.

2020. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetemen az egyik csaj ismerősöm ugyan így van. "Párkapcsolatban" van egy sráccal akivel már vagy szakítottak 4-5 alkalommal és még mindíg úgy mond együt vannak. A csaj folyton mások után fordítja a figyelmét és még be is számol róla. Ugyan úgy fut nála a tinder és egyéb keresős aplikációk, mondván arra, hogy ő csak nyitva tart minden lehetőséget. Szóval enyhén szólva jelen van a félelem az egyedülléttől, ami miatt inkább lesznek valakivel mint sem, hogy egyedül. A másik dolog pedig, egy párkapcsolatra sok esetben könnyű hivatkozni, ha mondjuk a másik fél nem elég vonzó számára és csak ezzel a kijelentéssel el van intézve, mutatva azt mennyire fontos számunkra.


Egyszóval értéktelenek és gyerekesek, de ez egy ilyen dolog a mai világban. Nem úgy megy mint régebben, mások a társadalmi értékek és máshogy értékeli mindenki azt ami a számára fontos.

2020. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így könnyebb kilépni egy kapcsolatból.
2020. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők sokkal inkább gondolkoznak családban. Most egy ember tapasztalata mit sem ér, bár érdekes dolog. Szerintem a szinglik sokkal inkább akarnak ismerkedni.
2020. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!