Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki aki tetszik, az sose lehet az enyém?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, nagyjából 2 éve vagyok szingli ami engem sosem zavart úgy igazán. Nem zárkóznék el egy esetleges kapcsolattól sem, viszont eléggé válogatós vagyok, csak olyan jöhet nálam szóba, aki rögtön első látásra is megmozgat bennem valamit. Ezt azért írom le így, mert észre vettem hogy nagyon kevés van ezekből, viszont elképesztő módon eltudják csavarni a fejem És a gondolataim annak ellenére hogy ezekkel a személyekkel bármilyen személyes kontaktom lenne. Tehát soha nem váltottunk egyetlen szót sem, de ha igen akkor is csak azért mert valami más oka volt. Soha nem kezdeményezek, mivel nő vagyok és én ezt egy férfitól várom el. Nálam egy mosoly, már halálosan ciki. Szégyellős vagyok, nem merek a szemébe se nézni az illetőnek. De az az igazság hogy nekem másképp nem megy. Én csak ezeknek a személyeknek ( valamelyikének ) adnék csak lehetőséget, viszont arra lennék kíváncsi, mi az oka annak hogy soha egyetlen egy sem jött még össze ezek közül. Úgy érzem van egy sajátos szépségem is, a magam módján vonzónak találom magam, meg hát vannak pozitív visszajelzések is, viszont soha nem ezek a személyek közeledtek felém. Soha nem alakult úgy hogy legalább a lehetőséget érezzem benne hogy ez nem csak a fejemben létező illúzió hanem valóban nem véletlenül érzem pont velük ezt és nem mással. Rossz, hogy nem tudok rá jönni ennek az okára.
2020. nov. 26. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy velük egy szinten. Amúgy meg nyugodtan kezdeményezhetsz. Ezt szeretik a pasik.
2020. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, még húsz év és azt kívánod bár sose ismerted volna ezeket az embereket, addig kitartás :)
2020. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan válogass még 20-30 évig, az általad preferált adoniszoknak akkor sem fogsz kelleni, ha a fejed tetejére állsz. :))
2020. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Már egy mosoly is sok? :)


Kislány, te nem élsz, hanem álmodozol... nincs ezzel gond, évtizedeket lehet ezzel tölteni, hogy valami aktuális elérhetletlen pasasról fantáziálsz. Van egy barátnőm, ő pédául még szerető is volt több mint 20 évig egy ilyen elérhetetlen pasas mellett (nős volt az ürge).



Gondolod, hogy most 45 évesen még van lehetősége bármire, ami kimaradt akkor?


Csinálsz amit csinálsz, hiszen örökké élsz, ráérsz várni, hátha összejön a lottó 5-ös vagy a pasas

2020. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!