Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ide írogató inceleknek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ide írogató inceleknek mi baja?

Figyelt kérdés
ugyanis ismerek nem 1 nem 2 csúnya fiatal férfit,akiknek állandóan volt nője,és nem is jóképűek,nem is gazdagok,nem is jó emberek,szimplán tudják lökni a sódert,magabiztosságot,lazaságot mutatnak
2020. nov. 28. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb elhinni, hogy mindenért a nők és a nem incel férfiak a hibásak. Mindenki, csak ők nem.
2020. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Max 4-5 "fiú" írhat ide, lassan már 30-on túliak vagy már 40 is.

Önmagukkal nincsenek kibékülve.

2020. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
És szerinted az, hogy "tudják lökni a sódert,magabiztosságot,lazaságot mutatnak", az mindenkinek megy?
2020. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És szerinted az, hogy "tudják lökni a sódert,magabiztosságot,lazaságot mutatnak", az mindenkinek megy?


tudom hogy nem,de akkor nem kell a külsőre fogni,az meg hogy még egy életképtelen lánynak se kell életképtelen férfi hanem laza csávó és meg is kapja,abba bele kéne törődni,úgyse tudtok rajta változtatni

2020. nov. 28. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

INCELEKNEK???

Most olvastam facebook--on egy cikket, Való világ műsorban szereplő nő megerőszakolós comming out-járól szól, a kommenteket alatta nem incelek, hanem sima sokszor családos férfiak és nők!!! írták és konkrétan hányingerem van azóta. Olyan kommentek, hogy "rengeteg pszichológussal beszéltem és a nők élvezik az erőszakot" ezt így egy sima prosztó átlagjani büfögte oda (aki életében nem találkozott pszichológussal valószínűleg), akinek ráadásul csaja is van.

Miről beszélünk? Amíg átlag emberek ilyen hányadék módon állnak hozzá pl. a nemi erőszak áldozataihoz-most nemcsak arról a vévés nőről van szó, hanem mondjuk egy kislányról, mit várunk sérült emberektől?

2020. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mit várunk sérült emberektől?


na ácsi,én nem nézem le az inceleket,de minek verik át magukat?bekéne látni az igazi okot,és változtatni rajta

2020. nov. 28. 19:45
 7/12 A kérdező kommentje:
ehelyett úgy csinálnak mint egy fogyatékos:300 ezret keresek,lehet nőm,vagy csak azoknak lehet akik 1 milliót keresnek?
2020. nov. 28. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, nem kötekedni akartam, csak k---rvára felzaklatott amit a cikk alatt olvastam és sajnos "áthoztam" ide.


Szerintem akik ide írnak nem igazi incelek. Inkább önbizalomhiányosak, és el vannak szakadva a valóságtól. Lehet számukra a nő azért elérhetetlen, mert a nő=instamodell és a szomszédlány típus kevés. Vagy mégis bejön nekik az átagos nő, de nem mernek lépni, mert pokolnak élik meg a visszautasítást és így egyre jobban nő bennük a feszültség, végül itt tombolják ki magukat. Ezer ok lehet emögött.

2020. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Olyan kommentek, hogy "rengeteg pszichológussal beszéltem és a nők élvezik az erőszakot" ezt így egy sima prosztó átlagjani büfögte oda (aki életében nem találkozott pszichológussal valószínűleg), akinek ráadásul csaja is van." Még annyit tennék hozzá, hogy ha magányos férfiként-nőként olvasnék ilyen dolgokat és látnám, hogy de bizony az ilyen sggfejeknek bezzeg van nője/barátja nekem meg nincsen, hát lehet én is befordulnék.
2020. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "lehet változtatni" relatív. Kérdés, kell e, megéri e lépni? Mert oké, hogy el lehet költözni külföldre, lehet szakmát változtatni, lehet társastáncot tanulni hobbinak, de vajon tényleg hagyjam itt az országot, adjam fel a szakmát amit amúgy szeretek csinálni, és vegyek fel olyan hobbikat ami egyébként egyáltalán nem érdekel csak azért, hogy nőzhessek? Nem szeretném ennyire kiforgatni az életem, mert a nőhiányt leszámítva szeretem ahogyan van.
2020. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!