Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy mindig az az alacsonyabb értékű, aki kezdeményez?

Figyelt kérdés

Mert az akarja jobban a másikat és annak kell felhívnia magára a figyelmet, míg a másiknak ő csak egy a sok közül.


Tehát míg a nőknek is régen udvarolni kellett és a legkitartóbb udvarló nyerte el a nő kegyeit, vele járt a nő a legjobban, mert ő hordozta a leginkább a tenyerén, addig fordítva egy nők körében népszerűbb srác is azzal a nővel jár a legjobban, aki a legkitartóbban nyomul rá, hiszen az szereti őt a legjobban tiszta szívből, az van oda érte őszintén, a többi kis flegma, önérzetes nőnek pedig ő csak egy srác a sok közül, aki vagy lenyűgözi őt, vagy kuka.



2020. nov. 30. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Én férfi vagyok, ma már mindenképp nekem kell kezdeményeznem, mert egy nő nem jönne hozzám, ha nem tenném, ettől függetlenül egy hangyányit sem gondolom soha, hogy én vagyok az értéktelenebb. Sőt, az a problémám, hogy nem tudom egyeztetni az értékrendem senkivel, s minduntalan bebizonyítják, hogy igazam is van.
2020. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a kezdeményezést (és eszerint az embert) nem kell eszerint értékelni.

Ma már a lányok is kezdeményeznek, csak nem olyan gyakran, mint a fiúk, mert (talán) megalázónak tartják és tartják magukat a régi szokáshoz (illemhez).

Volt a rokonságomban egy házaspár, akik közül a lány küldött egy személyt a fiú családjához (1951-ben!) azzal a kéréssel, hogy a szülők megengednék-e, hogy a fiuk udvaroljon neki. Személyesen jelen voltam a templomban, amikor a 60. (hatvanadik) házassági évfordulójukat megerősítették a hívek előtt.

2020. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez hülyeség. A nálam a férfinek kell kezdeményezni, de nem amiatt amit írtál. És attól nem alacsonyabb értékű lesz, hanem pont az ellenkezője. De ha te így gondolod és férfi vagy, akkor inkább menj át a homokba.
2020. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Kezdeményezni ma már hőstettnek számit, ez pedig nem éppen "alacsonyabb szint"
2020. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Értem a logikádat, de szerintem az az alsóbbrendű, aki érzelmileg alsóbbrendű. Amit mondasz az inkább az, hogy a kezdeményező az aki kezdeményez, ezért is kezdeményező. Ehhez kell tökösség és ha normális kapcsolat lesz, akkor hulla mind1 ki kezdeményezett, mert egyenlő felek lesznek
2020. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha folyton az egyik fél tesz lépéseket, akkor igen. De nem a kezdeményezésen múlik. Normális emberek között ez úgy szokott zajlani, hogy az egyik tesz egy lépést (kezdeményez), aztán a másik. Aztán megint az egyik, megint a másik. Valakinek el kell kezdenie. Ha nem reagálnak megfelelő mértékben az általa más felé tett lépésre, akkor meg hagyni kell, ennyire egyszerű.


Nem igazán értem amúgy ezt az egészet, baromi unalmas, hogy folyamatosan azon megy itt a hiszti, hogy juj, ki kezdeményezzen, juj, miért nem borul a nyakamba a másik... Azért, mert nem. Ha ennyire terhes az ismerkedés egyeseknek és ennyire felfoghatatlan az, ha valaki nem érdekelt a közeledésben (és szerintem ez egyáltalán nem megalázó), akkor nem kell ismerkedni. Majd kezdeményez meg próbálkozik az, aki el tud kezdeni dolgokat normálisan és le is tud állni normálisan, ha nem nyitottak rá...

2020. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Ez úgy hülyeség, ahogy van.
2020. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én nőként úgy tapasztaltam, hogy tulajdonképpen az van ingatagabb pozícióban aki kezdeményez. A kapcsolataim kb.1/4 részét én kezdeményeztem, ezekben meg is csaltak vagy nem figyeltek rám eléggé.

De ennek ellentmond a rengeteg férfi félrelépés és megcsalás, hiszen gondolom a legtöbb párkapcsolatnál mégiscsak a férfi teszi meg a nyitólépést.

2020. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora fhaszságot!

Ha ezt nézné mindenki akkor senkinek sem lenne párja.

2020. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
ja szóval az ellenkezője szóval ha kezdeményez magasabb értékü lesz?ha az akkor miért nincs minden közeledés elfogadva ha mindig magasabb értékü az ember aki kezdeményez?
2020. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!