Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, hogyan ismerkedtek mostanában és milyen sikerrel?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 11:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tudjátok az az érdekes, hogy én egy 54 éves ffi vagyok, társat keresek.

Fönt vagyok a neten mindenféle ilyen olyan odalakon.

Az az érdekes, hogy a női partner nem jön össze, de férfiak állandóan nap mint nap rám írogatnak, itt is ott is.


Ha meleg lennék, szinte majdnem minden napra másik partnerem lehetne. Hát nem érdekes. Mindig az jön össze amit az ember nem akar.

Kár, hogy ez a melegség nem döntés kérdése.

Holnaptól biztosan az lennék.

2020. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
76%
Nem biztos, hogy jól járnál. Aztén csúszkálhatnál brüsszeli ereszcsatornákon ;)
2020. dec. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Ebben igazad van.

Bár én olyan messzire nem mennék, meg politikus sem vagyok. Ők azok, akik félnek fölvállalni, hogy elvégre ők is emberek, ők is szerethetik a szexet. 😃

2020. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Nagyon sikertelenül, mintha mostanában senki sem akarna ismerkedni a vírus miatt, mert úgyse találkozhatunk..


18l bi

2020. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%

14 es.

Az a baj kicsi, hogy a találkozás az még csak csak megoldott lenne, mert napközben is lehet, meg hétvégén is, amikor nincs munka.

A nagyobbik baj az, hogy kivel. Első körben megkéne ismerni valakit, és utána jöhet a tali.

A taliig elkéne jutni valahogy.


Csak hát megismerni valakit, az a baromira nehéz.

Ti bi-k még talán annyival vagytok jobb helyzetben, hogy így a lehetőség megduplázódik, mert ffi is, és nő is számításba jöhet.

A baj az, hogy a boltban is úgy van az ember, mintha farsangi bálban lennénk. 😂

2020. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a megismerkedéssel van gond, hanem hogy olyannal ismerkedj, akivel passzoltok. Az már sokkal nehezebb :)
2020. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Így van 16 os. Erről már nem is beszéltem, mert természetesen ha ki akarnák osztani a leg díjakat, akkor valóban ez a legnehezebb.

A passzolás, vagy jobban mondva, az a bizonyos szikra.

Nekem is akadt volna már több is, de egyiknél sem éreztem a kölcsönös vonzódás.

Az meg hogy : " na jól van legyen végre valakim." Ez már nem megy, mert ezt a gondolkodást már 2 szer beszívtam, és ráment a fiatalságom sajnos.

2020. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!