Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ilyen zárkózottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ilyen zárkózottak az emberek, régen annyi embert meg lehetett ismerni a neten(MSN, hotdog, myvip, iWiW, Metin bármi...)?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Maguk a platformok is zártabbak lettek.
2020. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárkózottak, most is meg lehet ismerni.

Minden felületnek, amit felsoroltál már rég van olyan ami simán helyettesíti!

2020. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is keresem a választ, és arra tippelek, hogy felnőttem.


Amikor olyan jól tudtam neten ismerkedni, még tini voltam. Bár lehet, a közösségek tényleg jobbak voltak, mert nem szóltak olyan nagy mértékben a profitról. Instán most is fent vagyok, de valós érdeklődést nem tapasztalok, mint régen.


Ráadásul akkor volt egy varázsa is az internetes ismeretségnek (úgy, mint még régebben a levelezőtársnak), ma már szerintem nincs.

2020. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Vagy mert régen új volt a tech?

Most kb. az van, hogy vissza se írnak egymásnak az emberek

Egyszerűen too much néha

Meg mintha elszaporodtak volna a hülyék a neten...

2020. nov. 30. 15:09
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

mindenki magányos, egyedül van, rosszul érzik magukat, de ha vki kitudná "rángatni" ebből az állapotból szimplán azzal, hogy jól érezheti magát vele, az már ijesztő, nem megszokott, gyorsan szabadulnak a dologtól, majd megmagyarázzák azzal, hogy "introvertáltak" vaagy rendszeresen keresztbe tesznek maguknak, "ilyen vagyok", stb majd panaszkodnak tovább milyen rossz egyedül.

fogalmamsincs hány ilyen magányos embernek irtam már, hogy mozduljunk ki, sétáljunk, legyen vmi ami nem mókuskerék, és itt se randi se semmi ilyesmi nem jött szóba, csak egyszerűen a társaság, de nem, semmiképp, rossz lesz, félelmetes, elrontja, túl jó vagyok hozzá, kedves vagyok ezért gyanús, figyelek rá ez ijesztő, ezer és ezer kifogás, de nem adom fel, szeretek emberekkel foglalkozni, majd lesz olyan akit kitudok "rángatni" a félelmeiből, de csak azt aki eleve ki akar jönni onnan, platform független hol lesz ilyen.

2020. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért mert annyi hülye van a neten és meg vannak róla győződve, hogy te is az vagy
2020. nov. 30. 15:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te miről beszélsz?

Tinder, tiktok, instagramm, snapchat, mindenki küldözgeti non-stop vadidegenek százainak a meztelen képeket, homemade szex videókat. WTF.

2020. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 örülök neki :D
2020. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A bőség zavara. Az, hogy elvileg millió ember ismerhetsz meg, nem jelenti, hogy tényleg meg is teszed.


Régen az emberek sokkal szűkebb közösségekben éltek. Még a nagyszüleim idejében is ment, hogy tudatad, hogy ki lakik az utcátokban, ki a háztömbben, ismerted az embereket a munkahelyen, akikkel egyébként jó esély volt rá, hogy egy életen át együtt dolgoztál.


Ezek a közösségek kitermelték az ismerősöket és a párkapcsolatokat is.


Manapság kétségkívül felmehetsz a közösségi média millió oldalára, de ezzel semmivel nem kerülsz közelebb az emberekhez, ez olyan, mintha azt mondanád, hogy régen 5 milliárdan lakták a földet, ma meg 7 milliárdan, mennyiel könnyebb ismerkedni... Mintha nekem számítana, hogy Afrikának megduplázódott a lakossága

2020. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A mostaniak eléggé korlátoznak ilyen téren. A facebookon csak az ismerőseid látod - és mivel mindegyik termel egy csomó hülyeséget így újakat nem ismersz meg. A többi most felkapott oldal szintén.


Régebben nyitottabbak voltak, iszonyatos nosztalgia ez a pár felsorolt oldal. I really miss the old days...



Ezért élek a múltban :)

2020. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!