Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejelöltem valakit ismerősnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem valakit ismerősnek,majd rá írtam hogy szia,erre letiltott,majd később levette a tiltást,írtam neki,nem akartam zavarni,nem szoktam írni senkinek aki nem akarja,semmi válasz,ez most mi?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem írt vissza, tehát nem akar veled beszélni. Minden máson felesleges gondolkodni, hagyd békén és lépj tovább.
2020. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz ennyire elkeseredetten
2020. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mától ha rám ír valaki facebookon,mindegy milyen okból,letiltom
2020. nov. 30. 16:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktam írni senkinek aki nem akarja"

Ezek szerint megis. Ne zaklasd. Ne irogass olyannak, akihez semmi kozod nincs. Valoszinuleg azert tiltott le, mert ereztetni akarja azt, hogy szamara kellemetlen az effele kozeledes. Aztan feloldott,mert holnapra mar azt sem fogja tudni, hogy ki a tiltolistan szereplo "Kobor Jancsi"es meg ennyire sem akarja, hogy kozotok legyen egymashoz.

2020. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
sőt,letiltom ezt az illetőt is,ha a szia elég ok a tiltásra,akkor az is hogy nem válaszol
2020. nov. 30. 17:04
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gyerekes vagy
2020. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Alulról közeledsz már a 10 felé?
2020. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Alulról közeledsz már a 10 felé?


feminista vagy,akik szerint csak a nőknek lehet tiltogatni?

2020. nov. 30. 17:07
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
menj fel fb-ra aztán kezdj el tiltogatni mindenkit, éld ki a dühöd, gyere rá mennyire gyerekes és ostoba viselkedés ez, aztán gyere vissza normális kérdést feltenni.
2020. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

#6, nem az, csak hülye.


No, komàm, annyit tiltogatsz le, amennyit akarsz. Szived joga.

Ettől függetlenül, ha ràdírnak, férfiként nők, az azért àltalàban figyelemreméltó a részedről. Míg, ha ugyanez fordítva történik, akkor egy vagy a szàzból. Ennyi a különbség.


Javaslom, lazíts kicsit, és fogd fel, hogy az első tiltàs jelentésértékű.

2020. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!