Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Mennyire számít a test zsírossága? (példa lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem elején leszögezem, hogy testkép zavarom van, ha szélsőséges vagyok, az ezért van. Ha egy pasi olyan kicsit zsírosan sportos, tehát van rajta látható izom de mellé valamennyi jól látható zsír is, az nem jön be kevésbé általánosan a lányoknak, mintha szálkás lenne kocka hassal? Ugye csapból is azt hallani, hogy a kockahas és a szálkás test a legjobb a nők szemében.

2020. nov. 30. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem baj, ha egy kevés van a férfin is. Mondom úgy, hogy én versenysportoló nő vagyok. Valahol emberibb és fenntarthatóbb, mint a full szálkás. Egy hobbi sportolónak nem kell többre törekedni, az egészsége megy rá.
2020. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából sajna nem tudom pontosan megmutatni, hogy nekem mennyi is az a zsírmennyiség. Igazából jól látható, viszont mivel izom is van, így hagyományosan nem zsíros. Ha izom nem lenne, akkor talán az lenne.
2020. dec. 1. 00:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo,mutass kepet.
2020. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem jobban bejön a zsírosabb, husisabb, mint a szálkás.
2020. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hármas magamat nem akarom, neten meg nem tudok jót. Ezért szívás körülírni. Olyat képzelj el, hogy a gyúrós pasi 70 kilósan kockahasú, viszont ő 80 kiló és ilyen félig zsíros félig izmos. Az elhízott gyúrós és a full szálkás közt félúton.
2020. dec. 1. 00:23
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar, ha egy kevés van rajta. A kis pocak sem zavar, nem kell hogy kockás legyen. Nem akarok egy görög félistent, csak egy átlagosat. Igen igen tudom, most leszek lepontozva hogy hazudok, pedig tényleg. A férjem ilyen. Versenypsortolt amikor megismertem, de rá két évre felhagyott vele, mert a térdízületei nem bírták tovább. Fel is szaladt rá pár kiló, miután nem volt heti 2-3 kemény edzése, és lett egy kis pocakja. Egyáltalán nem zavar, ettől még ugyanaz az ember akibe beleszerettem.
2020. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem jön be, nem tehetek róla. Ha nincs pocak, akkor esetleg tolerálom, de ennél több kiló nem lehet, viszont az ilyen alkat pár év és már 100 kilót nyom, szóval ezért nem.
2020. dec. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha pocakosodik, az annyira nem kellemes a szemnek. De pusztán az, hogy nem szálkás, hanem egyenletes eloszlásban van rajta egy kis felesleg, az teljesen rendben van. Egyik nagy szerelmem pont ilyesmi volt, holott előtte csak vékony, szálkás férfiak tetszettek.

Igazából annyira érdemes figyelni hogy feljebb ne szaladjon, maradj az egészséges határon belül, és kész. Ha nem vagy betegesen sovány/kövér/túlsportolt, akkor a nők nagy része nem fog leakadni az alkatodon, ha mellé bejön a személyiséged, és nincs durván aszimmetrikus arcod.

2020. dec. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tök vonzónak találom pl, ha a kockák vonala látszódik, de nem ez a brutál kockás-szálkás, hanem csak a vonala és van rajta azért zsír. Ahogy egyes is írta, sokkal jobban fenntartható (rendszeres sporttal az karbantartható) és szerintem arra is utal, hogy azért szeretsz enni és nem görcsölsz annyira azon, hogy mit, mennyit, mikor eszel, mint akik ilyen durván szálkásak. Én voltam egy olyan sráccal, aki nagyon szálkás volt, borzasztóan szétnyírta a kapcsolatot, hogy spontán egy pizzát se lehetett megenni, mert elrontja a makróit, meg az étkezési időablakát, stb.
2020. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, ha a pasi is bejön. Úgy értem nekem az arc a legfontosabb és egy ilyen test mint amit te leírsz szerintem simán egészséges. Főleg ha mozog az illető. Szerintem férfias.

Nem csak akkor lehet valaki jó pasi ha szét van gyúrva, vagy teljesen leszálkásítva. Sőt nekem a kockahas nem fontos.


Az izmos mell, kar, váll fontosabb de az se kell hogy 2ajtós szekrény legyen, ezeken a területeken meg akkor is látszik ha sportol az ember ha közben azert van rajta felesleges valamennyi.

Szóval ne parázz:)

2020. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!