Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Olyan lánnyal randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Olyan lánnyal randiznátok inkább, aki nagyon szép, ellenben nem túl okos és kissé flegma, vagy inkább olyannal, aki átlagos, viszont intelligens és kedves?

Figyelt kérdés
Mi a fontosabb számotokra és miért? Ragaszkodtok ehhez, vagy van/volt már helyzet, hogy eltekintetek/eltekintettetek ettől?

2020. dec. 1. 20:18
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
89%

Ha ennyire lesarkítod, akkor a màsodikat szeretném jobban megismerni.


Okok:

-nagyon kevés olyan tényleg nagyon szép lànyt ismerek, aki nem r1banc (#közhely),

-a kettőnk közti problémàk megoldàsàhoz intelligencia és/vagy gyakorlat szükségeltetik,

-szeretem a kedves nőket,

-egy àtlagos külsejű nőben is lehet olyan külső jegyeket talàlni, ami különösen tetszik.

2020. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
második.. felegmaságot nem viselem.
2020. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Inkább a második, bár az is kérdéses, hogy tényleg okos e, vagy csak hiszi magáról. A flegmaság amúgy tényleg kiábrándító, viszont akkor már inkább átlag feletti okos lány, mint egy flegma 10/10 buta bombanő. 23f
2020. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Érdekesek a válaszaitok, értékelem is amúgy nagyon, hogy így gondoljátok, csak nekem pont az ellenkezője jön le a tapasztalataimból, de lehet én gondolom rosszul, vagy csak a nem megfelelő pasikkal ismerkedem
2020. dec. 1. 20:41
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, ez azért van, mert a legtöbb pasinak oly mindegy csak lyuk legyen. Talán te is úgy vagy vele, hogy neked meg a szépfiú kell nem az átlagos. Igazam van? Vagy benézem?
2020. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
39%

Mi asszem nem vagyunk 10/10-es pasik, ez lehet az oka.


😅


Én egy erős 5/10-et hozok, max.

2020. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Mindegy, csak lenne már egy nő...
2020. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok a tipikus “jó” nő, és nem is a 10/10 pasikra bukok :D sokkal inkább fontos, hogy tudjak az illetővel normálisan kommunikálni, meg elfogadjon úgy, ahogy vagyok, amit valljuk be é nem a fullos pasiktól kapnék meg.


Sajnos egyre inkább a nem 10/10 pasiknál is ezt veszem észre.

2020. dec. 1. 20:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező, az átlag lányok is inkább a szépfiúkra mennek. Akkor szerintem beszélgess pasikkal, az se gáz ha te kezdeményezel.
2020. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Küllemre elég, ha átlagos, vagy kicsit csúnyább is. A lelke, agya, szíve legyen a helyén. Inkább legyen bölcs, fejlett érzelmi intelligenciájú, mint nagyon okos a tudományokban. Legyen házias, hűséges, kedves, humoros, mélyérzésű, önzetlen, ilyenek. Szeressen baszni.
2020. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!