Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőnél kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnél kizáró ok, ha a pasi azt mondja, nem szeretek emberek között lenni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a nők azt gondolják, hogy antiszociális, vagy valamilyen baj van vele?
2020. dec. 3. 19:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Akkor minek neki kapcsolat?
2020. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem feltétlen. A hülye feltűnési viszketettségben szenvedő örömlányok szokása mindenhol villogni a párjukkal, és egyből problémának beállítani ha a párjának ez nem tetszik.
2020. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
#2: az általad leírt esetben mondjuk az is igencsak mutat egy emberismereti szintet és szellemi "nívót" MINDKÉT FÉLRE NÉZVE, hogy két, egymást ennyire nem ismerő ember párkapcsolatot létesít.
2020. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1


Az szerelem, intimitás, szexualitás, szeretet adás és kapás miatt?


Ez elég indok?

2020. dec. 3. 19:26
 5/24 A kérdező kommentje:

1


Egyébként minek van a pár? Mutatkozni vele? Hogy el lehessen menni bálba, lagziba, mert milyen ciki ilyen helyekre egyedül menni?

2020. dec. 3. 19:27
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
#4: hát akkor keress egy olyan nőt, aki beéri veled, kérdező.
2020. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6


Beéri? Tehát ha nem szeretek emberek közé menni már nem is érek annyit?

2020. dec. 3. 19:31
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Én sem szeretek emberek közé menni, de nem tudom, másnál ez mit jelent. Mert ha akkor állandóan a nyakamon lóg és nem hagy nyugtot, mert én vagyok az egyetlen embere, az nem tetszik. Ha ő is elvan egyedül, akkor nem baj.
2020. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek a 8assal. Én se szeretek emberek közé menni, szívesebben vagyok el otthon, de ez ne azt jelentse, hogy rólam viszont akkor levakarhatatlan.
2020. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
#7: ha nálad ez ennyire kulcsfontosságú momentum, hogy nem szeretsz emberek közé menni, akkor, az eddigi itteni hasonló hozzászólókból kiindulva szinte biztos, hogy valamilyen szinten szociális fóbiás vagy. Na most egy beteg ember, aki ezt nem hajlandó kezeltetni szakemberrel, az jó, hogy kevesebbet ér párválasztáskor, már ne is haragudj. Te szeretnél magadnak mondjuk egy kezeletlen súlyos bőrbeteg barátnőt?
2020. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!