Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Gyakori, hogy egy pasi jóképű, viszont vagy szociálisan analfabéta, vagy kellemetlen személyiség és ez az egyetlen gátja, a külseje nem baj semennyire?

Figyelt kérdés

Ugye az a nézet, hogy aki nem csajozik, az valamiért lúzer. Viszont általános, hogy valakinek semmi baj a külsejével, sőt előnyös külsejű és a személyisége miatt van csak gondja? Azért kérdezem, mert úgy tűnik sokszor, hogy leginkább a külső van kiemelve. Ha egy kifejezetten csinos lánynak elkezd udvarolni egy jóképű és sportos pasi, akkor ha kellemetlen módon teszi (nem direkt) akkor amúgy jó lenne külsőre a jó csajnak, csak a belsőn elment a dolog. Ez gyakori?


Ilyen tekintetben ő igazából jó pasi, csak rosszul közeledik szocuálisan?



2020. dec. 5. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Vannak értelmiségi nők, akik undorodnak az aluliskolázott, prosztó, beszélni, fogalmazni, fennkölten kommunikálni nem tudó,viselkedésben igénytelen 'menőcsávó'-któl. De nekik attól még ott van a hasonló kulturális eredetű műkörömépítő Erzsike, és valljuk be, a társadalom nagyobb részét alkotja az utóbbi kategória, szóval akkor most döntsd el te, hogy népszerűtlen e a csávó... szerintem nem az, csak nem az én... közegemben.
2020. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első ki a fene beszélt alul iskolázottságról? Kérlek idézd be nekem. Arról beszélek, hogy valaki szociálisan béna. Lehet iskolázott is.
2020. dec. 5. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Első valami testi hibás kis korcs.. Mindenki hülye szerinte, aki jobban néz ki nála.
2020. dec. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem sokszor előfordul, igen. Van egy férfi munkatársam, aki iszonyatosan jóképű, de szociálisan teljesen béna, ezért nem is alakult ki köztünk semmi. Hiába vonzódok hozzá nagyon, ha nem tudja, hogy kellene kommunikálnia, viselkednie velem (mellesleg a természete sem jó), így pedig nincs esélye. A vonzalom önmagában kevés, maximum egy kalandra lenne jó az ilyen férfi, de van, hogy még inkább arra sem.

Ezenkívül régebben is ismertem egy srácot, aki szintén nagyon helyes volt, viszont buta és viselkedni sem tudott. Emiatt sosem kellett volna.

2020. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Férfiként tapasztalatom szerint inkább az ellentéte gyakori. Hogy van egy emberileg rendben lévő férfi, de soha nem lesz senkije mert nem jóképű. Az "olyan jó barát vagy" az, amire elég a személyiség. Sajnos.
2020. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Alapvetően a nőknek a külső a legfontosabb, az mindent felülír. Ha egy pasas igazán jól néz ki, akkor még akkor is sorra le fognak vele feküdni a nők hátha-működhet-alapon, ha teljesen egyértelmű jele van, hogy valami nagyon nincs rendben az illetővel.
2020. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
5-ösnek igaza van! Ez az általános gyakorlat.
2020. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten jóképű srác voltam fiatalon, mégis gondot okozott az ismerkedés, mert nagyon gyanakvó voltam (ugyan mit akarhat egy csinos lány tőlem), féltem a kudarctól, elutasítástól, nem kezdeményeztem, nem mosolyogtan a lányokra, ezt utólag mondták nekem, hogy olyan kis mufurc voltam, azt hitték esélyük sincs nálam. Nem jópofiztam spontán módon, társaságban inkább hallgattam, ha nagyon buta volt a társaságban egy beszélgetés témája, stílusa, akkor csak sóhajtottam és csendben maradtam. De kitűnő tanuló voltam (emiatt azért voltak irigyeim is,ez se segített az őnbizalmamon) intelligens, jó társalgó, ha egy lány kezdeményezett, annak egyből megváltozott véleménye rólam pozitív irányba, mert megnyíltam, az összes barátnőmet úgy szedtem össze, hogy ők kezdeményeztek nálam. Én egyszerűen nem vettem a jeleiket, konkrétan oda kellett jönniük hozzám és megkérdezni, hogy mi újság, van-e barátnőm stb. Erre mondanám, hogy szpciális analfabéta voltam.


Lányok mondták nekem, hogy mosolyogjak sokat, mert akkor szép a szeme, szép a szám, ha nem mosolygok, akkor féltek volna odajönni hozzám és kezdeményezni.


Ja és buliban megesett, hogy alkohollal próbáltam oldani a társasági szorongásomat, meg próbáltam lépést tartani a haverokkal, ami oda vezetett, hogy párszor hülyét csináltam magamból társaságban. Viszont amikor abbahagytam a buliban ivást, akkor folyton összejött a csajozás, mert ugye egy nem talajrészeg, de jóképű sráchoz szívesebben odamennek a lányok is vagy kacéran elkezdenek neki jeleket adni, amiket részege nem is vesz az ember, helyesen reagálni meg aztán végképp nem tud rájuk.


Most így visszgondolva, ha nem lettem volna ilyen társaságban béna gyerek, akkor háromszorannyi szexpartnert is elfogyaszthattam volna és lehet, hogy azok még normálisabbak is lettek volna, mint a csajok, akikkel összejöttem. Mert hát buliban aki odajött hozzám, az nem mindig a szende barátnő típus volt, hanem sokszor a lotyó jellegű, nagyszájú, megbízhatatán, kissé őrült lányok.

2021. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!