Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó az időzítés az ismerkedeshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az időzítés az ismerkedeshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több,mint fel éve lett vége az utolsó kapcsolatomnak,bár meg eszembe jut viszonylag gyakran,és meg mindig faj valamennyire,hogy így döntött de nem akarnék tőle már semmit illetve minden erőmmel a továbblépésen voltam és vagyok. Egy ideje ismerkedni is próbálok,és most úgy néz ki,alakul valami,bár meg személyesen nem talalkoztunk. Szerintetek meg hagynom kene magamnak egy kis időt vagy nem baj,ha már belevagok kicsit komolyabban az ismerkedesbe ?


23 nő


2020. dec. 7. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Ha már ezen elgondolkodtál, akko szerintem még nem állsz készen.

Ezt nem lehet időhöz kötni, mindenki máshogy dolgozza fel a szakítást.

2020. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez hülyeség,az öngyilkosságon is kb mindenki elgondolkodik, ez meg nem jelenti azt,hogy meg is tennék :D
2020. dec. 7. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

A leírásod alapján már nem reménykedsz és nagyjából túl is vagy az előző kapcsolatodon. Nem baj, ha néha még eszedbejut, meg fáj egy kicsit, ez természetes. Lehet, hogy 20 év múlva is eszedbe fog jutni, ez szerintem nem egyenlő azzal, hogy nem vagy túl rajta. Arra figyelj szerintem, hogy lassan haladj az új emberrel, hogy ne legyen sérülés egyik részről sem. De szerintem már nyugodtan ismerkedj, végtére is egy kapcsolatot egy új kapcsolat zár le teljesen. Sok boldogságot :)

20/L

2020. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!