Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vállalkozóként Borsod-megyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalkozóként Borsod-megyébe költöztem itt ér a legtöbbet a pénzem.Válság alatt mennyire lett fontosabb a nőknél az ismerkedésnél az anyagi dolgok figyelembe vétele is?

Figyelt kérdés

Cégem fenn van pesten, de van ügyvezetője aki csinálja helyettem.

Azon az áron amiért pesten vehettem volna normális lakást itt egy kisebb városban vettem egy olyan 3 szobás erkélyes garázsos lakást átépítve hogy öröm volt nézni.

Persze badoo-ra tinderre ilyen képeket rakok fel, hogy vagy a cégnél vagyok benne vagy itthon vagyok.Mindig írják milyen szép lakásom van.

persze tudom leszólni akarnak majd, de a társkeresőkön most nem ezt látom.

Rengeteg lány nő ír, hogy szép a lakás meg a kocsi ha látszódik a képen is.

Régebben ennyire nem érdekelte a nőket ez, inkább az ha jól nézett ki a férfi?

44 éves múltam már, csak kicsit vagyok sportos, de mégis sokan írnak.

vagy ez inkább csak azért van mert borsodban és a nyírségben próbálok meg ismerkedni, ahol amúgy is kevesebből élnek az emberek?


2020. dec. 9. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha neked olyan nő kell aki a pénzedèrt szeret akkor jó helyen jársz.

De milyen vállalkozó az aki ilyen szempontok szerint vesz lakást? Kívúl szép a gyümólcs de belül rohadt.

2020. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Lakásnál csak azt néztem minél többet kapjak a pénzért.

Így a nyírség és borsod maradt.

Persze sok lány és nő keres meg innen.De nem ez volt a fő szempont, hanem a lakhatás olcsósága.

2020. dec. 9. 19:37
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Mekkora hulladék dolog cigányputriba költözni mert ott egy szobával többed lesz. Ásd el magad.
2020. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Egy sóher vagy aki a pénze nélkül senki.
2020. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Igazából mehetnél Ukrajnába vagy Albániába is, ott gazdag lennél, kilóra veheted a nőket.
2020. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, van pár kelet-európai ország, ahol már azzal is elcsábítod a nők nagy részét, hogy EU-s állampolgár vagy. :D
2020. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Vállalkozó vagy, persze. Milyen vállalkozó az, aki ilyen szinten fillérbaszó, hogy elmegy Borsodba lakni? És milyen vállalkozás az, ami megy magától? Az ügyvezetőd - már ha van- úgy kilopja a szemed, ahogy nem szégyelli.
2020. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Építőipari tevékenységet folytató cég.

Én hajtom fel az üzletet, az ügyvezető inkább a cég napi működésében vesz részt, kisebb kiadásokért felel csak, de azt számla ellenében csinálja.

Pár óra fenn vagyok pesten ha van valami így inkább jöttem egy olcsóbb helyre lakni, mert egy hatalmas lakást kaptam azért a pénzért amiért pesten sokkal kisebb lett volna.

De a nőket is észrevettem itt nem ehhez vannak szokva hogy valaki ilyen lakásban él, tetszik nekik, akik feljönnek hozzám.

2020. dec. 9. 21:30
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
És kit akarsz felszedni, Lakatos Vanesszát?
2020. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem pont rá gondoltam, de volt már roma barátnőm is.művelt tanult volt, mellé szép is.

Persze borsodi volt, de akkor még pesten éltem.

Amúgy sokan meglepődnétek mennyi csinos lány nő van it borsodban nyírségben.

Szinte egy teljesen más világ mint pest itt nincs akkora tömegnyomor sehol sem.

2020. dec. 9. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!