Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Svéd lánnyal ismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svéd lánnyal ismerkedtem meg.Svédországba kellene költöznöm vele,hirtelen gondolkodóba estem,miért van ez?Mintha nem is akarnám ezt már?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozok, itt ismerkedtem meg vele.Ide járt egyetemre.Voltam már náluk Stockholmban szülei nagyon rendesek, befogadtak egyből.Az van jelenleg, hogy nagyon szerelmes, ő kérte meg a kezem.Munkahelyen elém jött este, és mikor kiakartam nyitni a kocsim ajtaját,letérdelt elém.Elsőnek nem értettem mit akar, azt hittem valamit leejtett, majd megkért hogy legyek a férje, hát szégyen nem szégyen elbőgtem magam.Azt akarja hagyjam itt a munkámat költözzek oda hozzájuk.

Apukája tudna segíteni, angolul tudok, de már tanítanak a saját nyelvökre.

Mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?

tudtam eljön ez a pillanat, de olyan volt mintha gyorsan jött volna el.

32F

28L


2020. dec. 10. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, akkor vágj bele!

Lehet, csak félsz a nagy változástól. Vagy nem szereted eléggé. Miért ő kért meg? Te még korainak érezted?

2020. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Fontos lenne gondolkodnod azon, hogy lelkileg mennyire adtok egymásnak energiákat, neked milyen lelki igényeid vannak (empátia, több romantika, ágyban több előjáték, stb.) és azt is nézd meg, hogy a családjukban mennyire önálló a csaj, mint gyerek és mennyire domináns az apa vagy bármelyik szülő, ebben segíthet a horoszkóp napjegy is, jó irány lehet, de ehhez több kell. Mondhatod a lánynak, hogy nagyon kedves tőle ez a gesztus, értékeled, engedje megy, hogy mélyüljenek az érzelmek, hogy Stabil családotok legyen érzelmileg (és te legyél az úr a háznál, de a rokonai). Ezeket szerintem fontos átgondolni.34N.
2020. dec. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

2-es!

Ha ismernéd a svédeket, akkor nem írnál ilyeneket.

Ott nem olyan szoros a kötelék. Esküvő után, egy évben maximum egyszer-kétszer, ha találkoznak. Nem véletlenül mondta az odaházasodott húgom, hogy "halak". Egészen másféle népek, mint a közép-európaiak.

Nem lehet-e, hogy aztán a lány akar idejönni.

Rengeteg svédnek elege van a "nyitott társadalomnak " nevezett

liberális anarchiából, és tömegesen jönnek ide, vásárolják

fel vidéken a házakat, telkeket, mert itt biztonságban élhetnek.

Nemigen irányítanak azok a szülők, hanem hagyják, hogy a kölkök éljék

a saját életüket.

2020. dec. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
3-as. Ütős a szer.
2020. dec. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
#3 Egy személynél már tuti hatott a propaganda :)
2020. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3as, köszönöm, jó ezeket tudni és jó, hogy vannak ilyen jó tulajdonságaik is. Amit írtam, azt a kérdező és bármilyen házasulandó férfi érdekében írtam, ezeken érdemes elgondolkodni, megfontolni.
2020. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Hát ilyen segítőkész, rendes pár és család igen ritka. Szerintem menj Svédországba mindenképpen!
2020. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!