Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok fiatal lánynak Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal lánynak Tinderen 25 éves korig van beállítva a keresés?

Figyelt kérdés

18-22 évesekre gondolok kb. Mióta 26 lettem pár hete, azóta szinte nem matchelek ilyen korú lányokkal. Helyette van viszont újabban arányaiban rengeteg 24-27 éves akikkel igen.


Pedig más nem változott, a képeim ugyanazok, ugyanaz az ember vagyok aki pár hete is voltam.


2020. dec. 12. 07:34
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
48%
Samszos, ahogy így elmeséled.
2020. dec. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Igen, sokaknál a 25 vízválasztó, meg a 23, meg a 28, meg a 30. Pont ahogy férfiaknál is vannak ilyenek. Nincs ezzel semmi gond.


Idősebb lettél. Igazából ha egy óra, egy nap, egy két nap múlva leszel 26, inkább annak kellene magad tartanod, mint 25nek, a fiatalok még így csinálják. Aztán látod, te inkább már fiatalítanál magadon, ők pedig inkább őregítenének magukon:)


Gondolj bele mikortól változott ez meg nálad is, és át fogod érezni.. Hogy még vérigsértődtél, ha a 19. szülinapod előtt 18nak hívtak, aztán valahogy átcsapott abba, hogy sértett, ha öregítenek, mert még van pár napod addig..


Ez az a határ, amit az emberek éreznek és különféle korokhoz szoktak társítani.. Már szinte - még csak.

2020. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

Ne aggódj, később ugyanezt fogod tapasztalni a 30-al és a 35-el


A végső határ amúgy a 35. Egy csomó nő 20 éves korában már megjelöli, hogy 35-ig keres, de a 33 éves csajnak is ugyanez van beállítva :D


A legjobb, amikor a csaj már elmúlt 35, de nem állítja át, így évről-ére fiatalabb pasit vár el :D

2020. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Na ja, telik az idő.
2020. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

"legjobb, amikor a csaj már elmúlt 35, de nem állítja át, így évről-ére fiatalabb pasit vár el :D"


És? Csak a pasik tehetik meg?

2020. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Külsőre egyébként 21-22 évesnek szoktak tippelni (a személyimet is elkérték gyakran egy-két évvel ezelőttig), a való életben ugyanúgy megnéznek a fiatal lányok, szóval nem gond nekem sem lejjebb venni a koromat 1 évvel. Csak érdekelt.

2020. dec. 12. 08:42
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
FUJJ! Legközelebb ha ilyen emberbe botlom, jól megmondom neki a magamét. Kívánom, hogy egyszer kiderüljön még szex előtt, és ezért lépjen le a csaj! Ne aggódj, meg fog történni!
2020. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

"És? Csak a pasik tehetik meg?"


5: nem dehogy!


Csak gimiben azt hallgattam a csajoktól, hogy nekik érett férfi kell, és jártak egyetemistákkal

Egyetem alatt ugyanez, és jártak dolgozó pasikkal

Fiatal felnőttként a már befutott pasi volt a célpont



Aztán mikor 35 lesz az ilyen csaj, akkor elkezi a fiatalabb csajokat "ribinek" nevezni, a férfiakra meg fújni, hogy miért nem a korosztályából választ.


Felőlem mindenki arra lő, amire akar, csak utána ne rajtam köszörülje a nyelvét, hogy 35-40 között nem a 35-45 közötti nőkért epekedem, és ha rám ír, akkor elköszönök tőle ;)

2020. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy 17-18-19 éves csaj jár egy 19-20-21 éves egyetemistával, az nem olyan, mintha egy 26, 30 éves férfival járna.


Mellesleg sok egyetemista dolgozik.


Fiatal felnőttként pedig sok a már befutott fiatal felnőtt(pl akik dolgoztak egyetem alatt a szakmájukban;)

2020. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Én is dolgoztam fiatal felnőttként, sőt, jól is kerestem, de azért "befutásnak" nem nevezném azt, amikor egy 35+ éves szenior kolléga, vagy egy team leader vitte a korombeli csajokat az egyetem utáni első 5 évben, mert én örültem, ha egy albérletet fizetek egyedül a jó fizetésemből, és mellette lakásra spórolok, neki viszont megvolt a lakás, és a csajt nyaralni hordta.



Ne keverjük a fogalmakat, a munka != a befutással, akkor sem, ha pályakzdő bérem magasabb volt, mint az országos átlag bér, mert ebben a közegben egy senior mérnök más 2 évi bónuszából új autót vett.

2020. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!