Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A régóta szingli ismerőseitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régóta szingli ismerőseitek miért nem találnak párt, mi a meglátásotok?

Figyelt kérdés

Régóta alatt értem a mondjuk minimum 2 évtől felfelé egyedül lévőket.


És ebből hány nő és hány férfi van?


Egymással miért nem próbálkoznak meg, ha mindketten jó ideje nem találnak senkit?



2020. dec. 12. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Én is az vagyok (nő). Nálam a külső az oka, és hogy azt nem vagyok képes vagy hajlandó más dolgokkal kompenzálni.

Férfiaknál gyakran az életmód; alkoholista, bagós, drogos alakok, akik jobb esetben eljárnak valami munkahelyre dolgozni, rosszabb esetben füvet nyírogatnak közmunkásként. Az ennél jobbaknak meg az elvárásaik: a hagyományos nemi szerepek hívei, de olyan formában, hogy a nőnek a 8 órás munkája (+1-2 órás bejárás) MELLETT a dolga 100%-ban a főzés, az összes házimunka, és akkor még ő maga is legyen mindig csinos, ápolt, enyhén sminkelt, egészséges étrenddel és rendszeres edzéssel karbantartott, jó alakú, jól öltözött, szexuálisan is topon, emellett intelligens, humoros, érdekes, szórakoztató, ja, és legyen még egy olyan hobbija is, amire ő férfiként is elismeréssel tekint, hogy az aztán valami, nem pedig csak egy kis nőcis ostobaság. Aztán ezek nem értik, hogy miért vannak még 40-45 évesen is egyedül, mikor ők csak egy "normális"(!) nőt keresnek.

2020. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Két unokatesómnak sose volt még kapcsolatuk, a fiú 28, a lány 31, csúnyák, de nagyon. Egy munkatársam 29 éves, szintén sose volt még kapcsolata, pedig évek óta próbálkozik aktívan, társkeresőn, facebookon, még valami közösségbe is el kezdett járni hátha ott, de ott se jött össze neki senki, na ő is nagyon csúnya amúgy, és nagyon magasra teszi a mércét, insta csajok jönnek be csak neki, a kövér, vagy átlagos lányokra rá se néz, mert azok neki nem tetszenek. Szerintem sose lesz így senkije.
2020. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nő:

1: soha nem volt kapcsolatban, 32 éves. Egyszerűen elviselhetetlen, irritáló személyiség. Én is igyekszem minél kevesebbet lenni a közelében.

2: magas elvárásai vannak nem csak a másikkal, hanem magával szemben is, diétázik (fogy is!) próbálgatja a szárnyait. Addig, amíg nem elégedett, nem akar próbálkozni az ismerkedéssel.

3: sose érdekelte igazán a szexualitás, ráadásul súlyos betegségei vannak (autoimmun, szív), amik mellett kisebb gondja is nagyobb.


Férfi:

1: az ok pusztán annyi, hogy nem túl szociális alkat, nehezen kommunikál. Egyébként nincs baj vele szerintem.

2: rejtély. Nagy dumás, nem is néz ki rosszul. Fogalmam sincs miért nem talál senkit.

3: körülményes, elég megosztó személyiség, és még válogatós is. Amivel amúgy szerintem nincs baj, folyamatosan ismerkedik, majd belefut olyanba, akivel kijönnek.


Biztos vannak többen is, de 3-3 példa elég.

Egyébként nem hoznám őket össze, egyikük sem illik össze a másikkal pusztán azért, mert szingli.

2020. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud eljarni sehova. Munka gyeeek bolt haromszöge. Lassan öngyilkos lenne. De nem, a gyerek miatt
2020. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfi-nagyon kövér. Emiatt nem talál kapcsolatot. Emiatt elképesztően frusztrált, elviselhetetlen természete lett. Emiatt megintcsak nem talál kapcsolatot.

Nő-Nem néz ki rosszul, de nagyon rossz, és negatív természete van. Bár ő végül talált kapcsolatot, de évtizedekbe telt neki.

2020. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És arányaiban férfiből vagy nőből ismertek többet?
2020. dec. 12. 10:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én valakinek a 3,5 éve szingli ismerőse vagyok, 50 éves férfi.

Rendszeresen sportolok (heti 3 kondi edzés, otthon), hétvégén bringa, túra, stb, ápolt vagyok, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, értelmes munkám van, kicsivel az átlag fölötti a jövedelmem, saját lakásban élek. Szóval nem vagyok lepukkant lúzer.Voltak házasságaim, kapcsolataim, de már nem kell. Jól érzem magam így és néha reagálok a felkínálkozásokra. Nem keresek párt, mert nincs rá szükségem. Valamelyik ismerősöm, aki csodálkozik, hogy miért vagyok egyedül, ezt hallaná tőlem ha megkérdezné, miért vagyok egyedül.

2020. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es. Én házas vagyok, de ha elválnék ugyanúgy élnék mint te. Egyáltalán nem kellene fixre, közös háztartásban nő. 45 vagyok, van remek munkám, az átlagnál jobb a keresetem, a külsőm átlagos, meg van mindenem. Rengeteg tervem van, amibe nem férne bele egy új kapcsolat, ráadásul egyáltalán nem hiszek a 40 feletti érzelmekben, vagyis a tiszta érzelmekben. Tehát én azért lennék egyedülálló, mert kifejezetten az is szeretnék lenni, csak és kizárólag alkalmi, vagy hétvégi fix partnert tudnék elképzelni.


Egyébként a környezetemben élő egyedülálló nők és férfiak is pont ugyanígy élnek, mindnek a saját döntése, és nem pedig a lehetőségek hiánya határozza meg mindezt. Azt is észrevettem, hogy minél magasabb az egzisztencia, annál jobban akarnak önállóan élni az emberek. A női ismerőseim elmondása alapján azt látom, hogy sok férfi pusztán számításból szeretne párkapcsolatot, mivel senkik, semmilyük nincs. Viszont szívesen behízelegnének magukat egy lakással/házzal rendelkező nőhöz.

2020. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Lány:20 éves. Még soha nem volt kapcsolata. Átlagos, de irtózatosan magas elvárásai vannak. Azt mondja, ő nem adja lejjebb, de látszik rajta h frusztrált mert nem talál senkit.


Fiú :25 éves. Nem volt még tartós kapcsolata mert nem hajlandó megállapodni. Tinderes egyéjszakásai vannak, azt mondja neki nyűg a barátnő. Szerintem gáz amúgy, de ő tudja.


Férfi: 35 éves, rokon. Ugyanaz az ok, mint fentebb valaki írta. Írtózatosan kövér és csúnya, de facebookon mindig valami csinos instainfluenszer kategóriás nőket oszt meg.Az anyja azt mondja, csak akkor lesz nője, ha az ölébe rak egyet.:D

2020. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Sok embernek irtózatosan magasak az elvárásai. Külső, belső, szexuális. Az a baj, hogy a média átformálta az agyakat, mindenhonnan a szuper hapsik meg a dögös nők néznek vissza. Persze hogy timikének meg pistikének meg is olyanok kellenek. Na meg aztán az egzisztenciális háttér sem mindegy.


Egyébként meg nagy kamu ez a szingliség! Aki tudja ki ő, tudja mit akar és mit tud adni, az nem marad szingli sokáig.

2020. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!