Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a vèlemènyetek egy 36 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vèlemènyetek egy 36 eves ferfirol, aki tanult, ertelmes, egy eyetemen biologus, de sokat csalodott a nokben, rengetegen utasitották el, ezer a kis masfel szobas lakasaban a szabadidejet az online jatekokkal, elektromos kütyükkel tölti?

Figyelt kérdés

#beteg #Az ő hibája, mert a nők sohasem hibasak #Aki ronda, az haljon meg egyedul #Tukmálja rá magat a nőkre, ne hagyja h nemet mondjanak neki #Jobb az èlet nők nèlkül, szóval jol teszi, ez is lehet minősègi èlet
2020. dec. 12. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Lúzer
2020. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy unalmas, hogy az 1000. kérdést írja ki a témában, idegesít a helyesírása és egy lúzer. A férjem és én is természettudósok vagyunk, ne állítsd már be ilyen bénának a kutatókat légyszi. Nem a munkád miatt vagy lúzer, hanem a személyiséged miatt.
2020. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Csak egy Gamer egy normális ember nem tudja felfogni hogy miért tölti ott az idejét csak annyit hogy "játszik".
2020. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szegény ember jól lehúztak..megvédelek egy kicsit;)..érződik a frusztráltság az írásodból és kiábrándult lehetsz nagyon, sajnos ezek olyan érzések amiken csak magad segíthetsz..nehéz lehet egyedül ezért menekülsz ismerem az érzést..szerintem ne írogass ide ki kérdést többet mert csak lehúz téged nem fölemel..nem baj ha szeretsz videójátékozni, de szerintem kikéne mozdulnod egy kicsit és nem csajozásra gondolok..menj ki a természetbe ülj le egy fa alá vigyél egy könyvet vagy hallgass nyugtató zenét és engedd el egy kicsit a gondod..tudatosan engedd el legalább egy röpke órára, szívj egy kis friss levegőt képletesen és szószerint is..tudom h semminek tűnik de hidd el jót tesz az idegeidnek..ha érzed a késztetést akár még meditálhatsz is vannak könnyebb meditációk a neten, nem kell félni a kudarctól h nem megy csak csináld..ha nem szeretsz kondizni vagy futni elmehetsz szaunázni vagy usziba megmozgatni egy kicsit magad vagy kiizzadni a sok mérget:)..nézz humoros filmeket és nevess nagyokat..légy pozitív ahogy mondják de tudom h nehéz azzá válni ezért ajánlottam a léleknyugtatóbb elfoglatságokat h legalább kipihend a bánatod..kellemes nyugodt környezeben megnyugodva próbáld felidézni a kapcsolataidat nőkkel-fontos h ne merülj el az emlékekben érzelmileg inkább hűvös távolságtatással kezeld-és nézd meg mit tettél jól vagy rosszul..próbáld meg az ő szemükön keresztül meglátni magad...ha úgy érzed h helyesen tettél dolgokat akkor nyugtázd h az a hölgy nem neked lett teremtve,ha valami cikisebb volt vagy elrontottál dolgokat akkor fogadd el és ne rágd magad azon a késöbbiekben, mondd azt magadnak h akkor ezt és ezt így tettem, bánom de tanultam belőle.. ma már másképp tenném és ha lesz lehetőségem akkor így és így viselkedem..ez szerintem működne..
2021. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!