Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik régóta magatok vagytok,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régóta magatok vagytok,hogyan megszoktátok már?

Figyelt kérdés
Nem is vágytok egy társra?
2020. dec. 12. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem vágyom társra, régen vágytam, nem jött össze, most már nem kell, nem vágyom rá. Jól érzem magam egyedül.
2020. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mióta vagy egyedül?
2020. dec. 12. 14:54
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Vagy 6 éve élek teljesen egyedül, igaz soha nem volt normálisnak mondható kapcsolatom, csak pár hónapos kalandok.
2020. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A társkereséssel 28 éves koromban hagytam fel végleg, most 37 éves vagyok.
2020. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megszokni megszoktam már, mert nekem sem volt rendes kapcsolatom sosem. Jelenleg 6,5 éve teljes üresjárat. Már el sem tudom képzelni, hogy máshogy legyen. Ettől még elég rosszul viselem, és biztos a mostaninál is rosszabbul fogom, ha már a családom sem lesz. 29 múltam.
2020. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hat éve vagyok egyedül, egyrészt megszoktam, de azért most már vágyom társra. 40N
2020. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 1-2 rövidke kavaráson kívül társ nélkül voltam mindig. Alapvetően megszoktam, el se tudom képzelni, hogy mit kezdenék egy kapcsolattal. Magamra igényes vagyok, odafigyelek a kajára+mozgok. Ha nagyon akarnék találnék nőt magamnak, bár nyilván nehezebben, mint aki rutinos.


De ahogy mondtam, nem tudom magam elképzelni kapcsolatban. Meg, hogy egy nő értem odalegyen, tök idegen a dolog. Társra viszont vágynék. 30f

2020. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már többnyire megszoktam és egyre inkább úgy érzem, hogy nem is vágyok párkapcsolatra. De azért még elő szokott jönni az érzés, hogy mégis jó lenne egy társ :/
2020. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Régen megszoktam már... Ez van.

Ritkán vágyom, hogyne, egy barátnőre...

F45.

2020. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy több évig egyedül voltam.


Nem a megszokás a jó szó, hanem az, hogy felépítettem az életem, élveztem a hobbim, fókuszáltam a karrieremre, új dolgokba kezdtem, nem otthon unatkoztam és szenvedtem.


Ettől persze nem lett rögtön párom, de egyrészt jobban élveztem az életet, mintha besavanyodtam volna, másrész legalább a lehetősége megvolt, hogy találkozzam vele.



Én a régen magányos embereknél ezt az attitüdöt hiányolom (mindkét nemben), egy idő után teljesen belesavanyodik, elmegy a kedve mindentől, és úgy már tényleg a megszokás marad.



F

2020. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!