Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak olyan férfiak tetszenek külsőre, akik személyiségre nem?

Figyelt kérdés

Az átlagnál több embert ismerek, és sajnos nincs fél százalék a találati arány.


Többekkel megpróbáltam akkor is, ha nem jöttek amúgy be, de egyszerűen nem működött, mert egyre rosszabbul esett, hogy szexet akartak (amikor én inkább csak engedtem), és a kapcsolatok végére folyamatosan dühös voltam rájuk. Aki meg tetszik, annak általában a személyiségével van baj (autizmus, teljes konfliktuskerülés, a határaimat nem tartja tiszteletben stb.).


Pszichológushoz folyamatosan járok emiatt, öt éve, nem igazán segít. Mit lehet tenni ilyen helyzetben?


2020. dec. 14. 14:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi, a legtöbb nő így van ezzel.
2020. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk rajtam ez nem segít ;)
2020. dec. 14. 14:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat alappillére a különbözőségek méltányolása.


Olyan nincs, hogy valaki teljes mértékben az igényeinknek megfelelő személyiséggel rendelkezik, így ilyen formában azt érdemes megvizsgálni, hogy az elvárásaid összhangba hozhatóak-e a realitással, vagy valami olyan tökéletest keresel, ami nem létezik. Érdemes elgondolkodni azon, hogy a te személyiséged alkalmas-e jelen állapotában arra, hogy párkapcsolatod legyen?


Minden kapcsolat bizonyos mértékű áldozatot igényel, és ez nem megkerülhető.


Hogy látod ezt?

2020. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
És mit mondott a doki, veled mi van? Border, skizo, szado/mazo, bipolár stb...
2020. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
Semmi. Olyan vagy mjnt a nok 80% a. Felszines. Csak a kulsot nezitek.
2020. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
#5.Én újraolvasnám a helyedben a probléma leírását...
2020. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kapcsolatfüggőségem van, rossz gyerekkor és maximalizmus mást nem találtak.


3-as, ez nyilván igaz, de ha egy óra alatt nem tudod valakiből kiszedni, hogy hogy érzi magát, mert ő sem tudja, hogy dühös. Meg megbeszéljük, hogy a-t teszünk és nem b-t, egyáltalán nem tiltakozik és megteszi b-t. Vagy úgy gondolja, hogy 300 km-t utazik és hívatlanul beállít a vizsgaidőszakom közepén, ezek nem azok a kompromisszumos esetek sajnos, amivel együtt tudok élni... Ugyanakkor viszont azt érzem, hogy túl magasak az elvárásaim.

2020. dec. 14. 14:30
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Két kérdésem van.


1.Mennyire tudsz alkalmazkodni egy másik emberhez?


2.Hogyan kommunikálod az igényeidet?

2020. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%

Az élet örök kérdése...


melyik a fontosabb egy kapcsolathoz?

Hogy külsőre legyen nagyon vonzó

Hogy a belső tulajdonságai illeszkedjenek



Érdekes, az ismeretségi körömben kb 50-50% azok aránya, akik az egyik vagy másik szempontnak alárendelnek mindent az ismerkedésben (férfiak és nők is), de csak az egyik felük az, aki utána rinyál, hogy minden férfi állat, minden nő qva.


Vajon miért? :)

2020. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Sajnos az autizmushoz nem tudok alkalmazkodni, és a nekem tetsző személyek esetén, még vele volt a legkisebb gond.


Azt gondolom, hogy azt elég nehéz félreérteni, hogy megvesszük az egyik autót, mert ezek az előnyei. Erre valaki bólogat, hogy jah tényleg akkor az lesz a jobb, odaadom neki a pénzt és megveszi a másikat... Majd azt mondja, hogy nem volt kedve veszekedni.


A harmadik esetnél (első kapcsolat) beszéltünk. Mondtam, hogy most egy hétig még nem jöhet, mert vizsgázok, de írja meg, hogy mikor jönne és akkor úgy tervezem. Másnap megjelent az ajtómban, hogy úgy gondolta meglep, mert most nem számítok rá. Utána meg meg volt sértődve, hogy nem foglalkoztam vele (ráadásul egy szobát béreltem koli alatt, egy élmény volt, hogy nem hagyott tanulni).


Tudom, hogy rengeteg normális pasi van, én is szeretnék egy ilyen személlyel összejönni, de egyszerűen az sem működik.

2020. dec. 14. 15:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!