Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik nektek nincs magányér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik nektek nincs magányérzetetek így az ünnepek közeledtével?

Figyelt kérdés

Sokszor eljátszok a gondolattal, hogy mivel lephetném meg barátnőmet, hogyan telnének az ünnepek, de sajnos egyenlőre ez még csak fikció.


Ti hogy készültük az ünnepekre? Nem hiányzik egy társ, akit meglephetnétek, átölelhetnétek vagy akivel együtt karácsonyozhatnátok? A kérdésemmel most nem rokonokra, családtagokra gondolok, hanem barátra vagy barátnőre.



2020. dec. 15. 07:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
De igen, és nem csak ünnepekkor.
2020. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

"akit meglephetnétek, átölelhetnétek"


Telibetaláltad. :)

Szeretek meglepiket adni. Kis édesség elrejtése a retikülbe ha megy dolgozni, egy "véletlenül" hozott virág, stb. :)

Én még a férfi barátaimat is szeretem megölelni, nem hogy a kedvesemet, nagyon ölelős vagyok. :)


Hát jah. Ezek tök jó dolgok! :)

2020. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Nekem máskor is az van, mivel még sajnos szülőknél lakom és nagyon aggódnak, baráti társaságom meg nincs, baromi nehéz kB. bármilyen normális programra eljutnom egyedül.

25/L

2020. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
De, csak persze olyan hiányzik, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, a szerelem, passzolna a személyiségünk, az életmódunk, az értékrendünk stb. Ilyen nekem soha a büdös életben nem fog összejönni, olyan meg, akivel nem illünk össze, emiatt csak kínlódunk, nem hiányzik, teljesen leszívna.
2020. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem, olyanon nem gondolkodok, ami nincs. Legalább annyival több pénzem marad.
2020. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Mondhatjuk úgy, hogy kb soha se volt senkim (kevés kivétellel), így nincs ami hiányozna, ami meg volt ott sem éltem át olyan jó dolgot. Tehát én mindig egyedül voltam, így már 24-5 évre már megszoktam.
2020. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Nincs. Legalabb nem kell ajandekora kolteni. Az elmult evekben mindig odaado voltam, kerestem a delikvensnek a tokeletes ajandekot, nme szamitott ha kicsit dragabb, de megvettem hogy oromet okozzak neki. Aztan egy uzenetben szakitott es ignoralt mindenhonnan egy masik no miatt. Nesze neked unnep, meg szerelem meg odaadas. Soha tobbet nem adok en ajandekot mar egyiknek sem ha lesz valakim. Most kifejezetten udito, hogy nincsenek ilyen gondol az eletemben es nem tervezem megvaltoztatni a dolgot.
2020. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán nem.

Nem hiányzik az aggódás, hogy tudok-e eleget összespórolni arra hogy fussa egy szép ajándékra, mert a pasik nem szeretik a parfüm+gyertya kombinációt. Nem hiányzik a feszültség, hogy megint mi lesz, miért fog sóhajtozni.

Nem hiányzik a sok elvárás az ágyban (náci jelmez- nem vicc), nem hiányzik a reggeli büdi lehelet, pukizás, kaksizás körüli aggodalom.

És legfőképpen nem hiányzik az a feszültség, hogy megéljem a tökéletes romantikus karácsonyt-miközben a valóság teljesen más. A valóság tele van szorongással aggódással, félelemmel, elvárásokkal.

2020. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom elhinni, hogy ennyi nő nem szereti már ezt az ajándékozásos dolgot.

Nekem bőven elég egy békés karácsony, de ezzel eddig egyedül voltam, így legalább remény van, hogy nőből is van ilyen.

2020. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem pont ünnepekkor nincs egyedül az ember, ha jó családi környezetben nőtt fel, akkor ilyenkor a rokonokkal nincs egyedül. Persze nem a covid alatt, de egyébként.
2020. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!