Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szomszédomba költözött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédomba költözött egy helyes srác és úgy tűnik, tetszünk egymásnak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Röviden annyi lenne a történet, hogy pár hete költözött be a velünk közvetlen szomszédos házba egy fiú. Én a szüleimmel élő, 20-as éveimben járó szingli lány vagyok, ő is korombeli, tudtommal nincs barátjője. Párszor átjött hozzánk, néhány dolgot kért kölcsön a költözés miatt, néhány alkalom már volt, amikor beszéltünk is általánosabb dolgokról, olyankor azt láttam rajta, hogy kedves, érdeklődő, és talán még több is lehetne köztünk, mert bejövünk egymásnak. Csak nem igazán tudom, hogy hogyan kerülhetnénk közelebb egymáshoz. Most, ünnepek alatt például nagy nyomulás lenne, ha vinnék neki sütit, vagy áthívnám egy kicsit hozzánk? Bármilyen jobb ötletet szívesen fogadok :)

2020. dec. 15. 09:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Tényleg ennyire életképtelen vagy? Akkor inkább ne erőltesd.
2020. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy értsem? Miért vagyok életképtelen?
2020. dec. 15. 10:51
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Ne nyomulj, azt félreérti. Csak mosolyogj és adj jeleket. Kezdeményezzen ő! Ha nem tud mert töketlen, amúgy se mennél vele sokra...

20L

2020. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Én kihagynám. Ha nem jön össze a dolog, esetleg el is mérgesedik a viszony, marha kínos lesz egymás mellett lakni.
2020. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3: Na pont a hozzád hasonlók miatt nem érdemlitek meg az egyenjogúságot. Egy nő is kezdeményezhet, csak nem kell qrvásan csinálnia, és nem fogják annak vélni.
2020. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem a süti jó ötlet :))) de utána ne egy délutános programot képzelj el
2020. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"..nem érdemlitek meg az egyenjogúságot."

Hogy mi van? Az egyenjogúság hogy jön az ismerkedéshez? Ha már mindent nekünk kell csinálni helyettetek, akkor nem egyenjogúak leszünk hanem felsőbbrendűek. Aki nem jó semmire azzal miért is akarjak ismerkedni??

Amúgy meg pont a hozzád hasonlók miatt élvezzük azt, hogy nekünk könnyebb ismerkedni. Te meg jól elleszel a farkaddal a kezedben...

2020. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne hívd át, az nem feltétlenül ismerkedésre való terep. Igazából abban nem látok semmi rosszat, ha viszel neki sütit, ezt akár baráti gesztusként is megteheted, megmondod, hogy mint új szomszédot megkínálod. De akár őszintén el is mondhatod neki, hogy számodra szimpatikus, és szívesen megismernéd. A normális embereknél nincs probléma abból, ha elmondják egymásnak az érzéseiket. Volt, hogy én is őszintén elmondtam egy lánynak, hogy szeretném őt jobban megismerni, és ő nagyon normálisan közölte, hogy miért nem akarja. Megértettem, elfogadtam, és nem éreztem semmiféle szégyent vagy bűntudatot emiatt. Ha neked van mondandód, akkor mondd el, a játszmázás, jelezgetés a gyerekeknek való. Tök mindegy, hogy milyen nemű az illető, aki többet akar a másiktól, és akinek mondandója van, az lépjen.
2020. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
#5: Hagyd, ugyanez a femináci kötött belém is a kérdésem alatt. Gondolom, a pasik sorban visszautasítják. A gyakori, sajnálatos módon, az ilyen selejtes emberek gyűjtőhelye.
2020. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálad nagyobb selejt itt nincsen az tuti... 😁😁😂😂
2020. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!