Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj az, ha 23 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha 23 évesen nem volt még barátnőm, de még csak meg sem próbálkozok barátnőt szerezni? Valahogy nem hiányzik ez az életemből... De évek múlva meg már foglalt lesz mindenki és alapból nagy hátrány, ha 23 évesen szűz vagyok.

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami mégiscsak hiányzik, ha ide is kiírod.

Mi az oka, hogy nem volt még barátnőd?

2020. dec. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem keresel valakit?Fiatal vagy,pont ilyenkor a legnagyobb a másik nem utáni vágy.Bajnak nem baj,csak tapasztalatot kell szerezned.Az élet rendje,hogy fiatalon az emberek keresgélnek,ismerkednek,tapasztalatot gyűjtenek,hogy később jobb esélyekkel talájanak egy társat ,akivel el tudják képzelni az életüket.

Ha kesőbb kezdesz hozzá,az esélyeidet csokkented.Mert addigra a többiek már komoly kapcsolatban lesznek.

Nem lehetetlen akkor sem,csak jóval nehezebb lesz a dolgod.

2020. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

"Miért nem keresel valakit?" ezze lmost megoldottad minden problémáját...

A tipikus kérdés pl. ritkábban látott rokonok által, hogy

"Van baártnőd?"

"Nincs"

"Akkor miért nem keresel egyet?"

"Basszus, hát erre még nem is gondoltam! Mostmár lesz is csajom azonnal"

2020. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

3#

Olvasd már el,hogy mit írt a kérdező!Baj,hogy nincs barátnőm?""Meg sem próbálkozok keresni"

Nagytudású,erre mégis mit írjak?


Valami titkos bölcsességeket,trükköket,hogy kell megszólítani valakit,vagy hogy mitől döglenek a nők?


Semmi konkrétumot nem írt,amit ki lehetne fejteni.

És azt se,hogy hiányzik neki valaki.

2020. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább ismerd be, hogy nem jössz be a lányoknak.

Nem kell próbálkozni, jönnek azok maguktól is ha nézel ki valahogy.

2020. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2020. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lenne időm barátnőre, elfoglalt vagyok, dolgozok, edzeni járok, az egész párkapcsolatot csak tehernek képzelem el ami nem fér bele az életembe. Meg nem járok szórakozni meg semmi ilyen helyre sem.

A hideg kiráz a gondolattól, hogy én családot alapítsak meg gyereket válllaljak. Fiatalnak érzem magam egy párkapcsolathoz, én élvezni akarom a szabad életet

2020. dec. 21. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ki ezt a kérdést?
2020. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert nem értem hogy mások miért akarják ennyire, egyáltalán mi a jó egy párkapcsolatban? Lenne egy nő aki felborítaná az életemet, alkalmazkodni kéne hozzá, semmire nem lenne időm miatta
2020. dec. 21. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!