Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen nem csókolóztam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen nem csókolóztam még egyszer sem. Mennyire számít ez manapság furának? 22/l

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

22 eves koromban ugyanigy voltam en is. Furanak szamit, vagy sem, ez volt, kulonosebben nem erdekelt masok velemenye. 39 eves vagyok, hazas; gyerekeim vannak, semmiben nem hatraltatott ez a teny :D

Majd ugyis behozod a lemaradast, ha lesz parod hidd el...

2020. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Biztos megvan ennek a maga oka.

Külső, stb..


Van aki már óvodában elkezdi..

Xdd

2020. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem zavar és egyáltalán nem tartam furának. Ne gondolj bele túl sokat... Rajtad kívül sokan nem voltak még kapcsolatban...
2020. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

Manapság nagyon furának számít..

Én nem hiszek el ilyet.. :D

2020. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Az egy dolog, hogy még nem voltál párkapcsolatban, az tényleg nem olyan nagy ügy, de hogy egy kósza csók se jött össze, azért én itt már elgondolkodnék a helyedben. Ha egyébként neked nem volt ellenedre a dolog és 22 évesen idáig sem jutottál el, akkor lehet a külsőddel van a gond.
2020. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

5

Igy van! Én is leírtam ezt de piros kéz van rajta.. :D


22 éves nőkkel van tele a szülészet.. Nemhogy még csók se volt.. Na meg mit nem :D :D :D

2020. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, csak nagyon ritka és ezért szokatlan. Egyébként mi az oka?
2020. dec. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsi lennék a valódi okára!

F

2020. dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A kérdés igaz,ezért is írtam ki,mert érdekelt valójában az emberek mit gondolnak erről.

De nincs különösebb oka.

A külsőm biztosan(nem vagyok sem csinos,sem szép),sosem jártam bulizni sem,és rettentően visszahúzódó vagyok.Soha senki felé nem is mertem kezdeményezni,mert velem sem tették meg.

Ismerőseim viszont ahogy mondtátok is már szülnek,összeköltöznek,és eléggé elgondolkodtam,hogy valami baj van velem.

2020. dec. 23. 09:30
 10/19 anonim válasza:
87%

Lehet hogy fura, de azt mondani hogy a külsejével van gond az azért baromság. Én is 22 vagyok és férfi. Semmilyen kapcsolatom nem volt még; ebbe beletartozik a szexualitás is. Még csak nem is csókolóztam. A helyzet az hogy nem tudom hogy rondának számítok-e. Azt tudom hogy nem vagyok nagyon jó képű, de szoktak próbálkoznoi nálam a nők. A helyzet az hogy csak nem annyira érdekelnek a kapcsolatok. Érzem hogy jó lenne egy barátnő, de valahogy nem érzem szükségesnek és ezért nem is keresgélem a lehetőségeket. Egyéjszakás kalandokra is lett volna lehetőségem, de azok szintén nem vonzanak.

Szóval nem olyan egyszerű csak rávágni hogy a külsejével van gond, hiszen a szépség relatív. Lehet hogy harmincan ülünk egy asztalnál, és a másik asztalnál lévő nőre mind azt mondjuk hogy bűnronda. De higyjétek el hogy biztosan van valaki, akinek ő a legszebb ember akit valaha látott.

Amúgy meg egyedül nagyon jól érzem magam, csak az szokott frusztrálni hogy ezt nem lehet elmondjam az embereknek, mivel furán néznek és kérdezősködnek ami nagyon zavaró. És nem értik meg hogy egyszerűen csak nem érdekel ez az egész annyira.

2020. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!