Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder és a ghost-olás......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder és a ghost-olás... Jogos hogyha így reagálok rá?

Figyelt kérdés
Ha Tinderen mathcelek egy csajjal/nővel akkor elméletileg ugyebár kölcsönös a vonzalom. Ha udvariasan/viccesen ráírok egy nőre (nem szia mizu) illetve én a társkereső oldalt valóban társkeresésre használom és ennek ellenére ghost-oval vagyok akkor szerintetek jogosan írok vissza nőnek pár napra/hétre rá egy negatív üzenet? (hogy egyáltalán mi a fenének jelölt be/menjen máshova egót fényezni) Nem azt várom hogy flörtöljünk de legalább egy baráti csevej vagy egy "bocs de nem gondoltam komolyan" a dolgot vagy ultra minimum egy szétválás az appon belül azért illene. De az hogy csak ott lóg a semmibe egy match és nézzük egymás fejét nem tudom hova tenni. Egy egyszeri eset még nem is zavarna de eléggé gyakori. Nem úgy érzem hogy én lennék a hibás hogy egy társkereső oldalon társat keresek... Ti mit gondoltok erről?

2020. dec. 23. 14:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, ugyan nem vagyok fenn társkeresőkön, de ha valaki nem ír, akkor nem ír. Nem vagyok fogyatékos, ez mindenhogy nemet jelent.


Meg büszkeségből sem mennék utána.

2020. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
39%
Egy szexpartner keresőn, kit érdekel a gyerekes, nyálas dumád?
2020. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Eroszakos idiota vagy (mondom ferfikent)
2020. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
84%
Bunkóságra bunkósággal reagálással csak azt bizonyítod, hogy jól teszik, ha távol tartják magukat tőled. Szánalmas, kicsinyes vergődés. Hiába matcheltetek, semmivel sem tartoztok egymásnak egy idegennel az interneten, ha ez nem tetszik akkor ismerkedj élőben.
2020. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem hisztis kisfiúra vall. Lépj tovább!

Nem lesz neki attól rosszabb, hogy fröcsögsz neki. Még meg is erősíted benne, hogy jobb, hogy nem válaszolt, mert hisztériázol, ès az intő jel.

2020. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:

"Egy szexpartner keresőn, kit érdekel a gyerekes, nyálas dumád?"

Akkor azzal kéne kezdenem hogy időpontot egyeztetek vele hogy mikor szexeljünk?

2020. dec. 23. 14:17
 7/69 A kérdező kommentje:

"Nem lesz neki attól rosszabb, hogy fröcsögsz neki."


Rendben akkor nem reagálok rá semmit sem. Ezért kérdeztem hogy szerintetek mi lenne a helyes. Csak zavar hogy nem lehet normálisan társat keresni ott. Nem valami motiváló ez a sok ghostolás. Egy idő után eléggé fárasztó hogy ennyi dísznek való ember van ott...

2020. dec. 23. 14:21
 8/69 anonim ***** válasza:
89%
Lesz.arná úgyis a vergődésedet (én is ezt tenném).
2020. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
84%
Aki ezt nem birja megemeszteni, annak nem valo a Tinder. Meg ugy altalaban semmi, ami internetet igenyel. Nem is tul ferfias az, hogy valaki ilyenen hisztizik egy anonim forumon. Ezeket vegiggondolva, neked nem sok sikered lesz az eletben.
2020. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
31%
Hiaba irsz nekik barmit, nem erdekli oket. Csak az alfát keresek megrogzotten a nok.
2020. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!