Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merőben szokatlan a hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merőben szokatlan a hozzáállásom, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, 29-31 közötti pasikkal szoktam ismerkedni. A nagy többséggel ellentétben nem zavar, ha még otthon él a szüleivel, sőt szerencsésnek tartom, hogy megteheti. Én 18 éves korom óta albérletben élek, mióta felköltöztem a fővárosba, a szüleim 300 km-re vannak tőlem. Azt viszont elvárom, hogy ha komolyabbra fordul a kapcsolatunk és összeköltözünk, akkor arányosan vegye ki a részét a házimunkából, valamint legyen jogosítványa (autó nem fontos, használhatja az enyémet). Az szintén nem nyom semmit a latba, hogy előttem 1 barátnője volt vagy 300 egyéjszakás kalandja, a lényeg, hogy velem tervezzen komolyan és persze első pillantásra vonzónak találjuk kölcsönösen egymást.
2020. dec. 25. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan gondolkodom erről.
2020. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert engem a 300 egyejszakas nem győzne meg, ismertem ilyen pasit, hiába házasodott meg, utána se nyugodott le
2020. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök korrekt hozzáállásod van.

Elmondtál mindent amit tudni kell.

Esetleg arról tehetnél említést hogy milyen életmódot éljen. Lehet-e káros szenvedélye vagy sem, neked van-e egyáltalán. Illetve te hogyan élsz milyen életmódot folytatsz.

Jómagam is a szüleimmel élek, bár kissé messze a fővárostól. Jogsim van, kocsim is.

A korom miatt kiesnék a kosaradból. És talán a magasság miatt is.

2020. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Bárcsak több ilyen, hasonló gondolkodású nő lenne, mint Te!


Aki, ha meghallja, hogy otthon él a férfi, akkor nem az az első gondolata, hogy mamahotel.


Aki elfogadja, hogy van múltja, de a jelenben él, és akivel van, az a legfontosabb neki.


Akinek az fontos, hogy legyen jogsija, nem az hogy hány milliós kocsija van.


Természetesen nagyon sok minden kell még egy kapcsolathoz, de ez a hozzáállás nekem nagyon szimpatikus.

2020. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Azt gondolom, hogy ez nem merőben szokatlan, a legtöbb lány így áll hozzá. Ide is rengetegen leírják, hogy mikor a párjuk/férjük megismerték, akkor otthon lakott, nem volt kocsija, és nem érdeklik az exek, feltéve, hogy lezárta.

Csak valahogy azt mindenki figyelmen kívül hagyja, mert jön az autista-incel kommandó, és 15 oldalon át mocskolódik, hogy minden nő pénzéhes ku.rva, aki csak a lakást és a kocsit nézi.

Szóval nem vagy egy különleges kis hópihe, legfeljebb burkoltan reklámoztad magad. Remélem, elég privátot kaptál.

2020. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha 10 évvel fiatalabb lennék, akkor biztosan egy ilyen hozzáállású nővel szeretnék ismerkedni. Mondjuk így is, csak mivel idősebb vagyok, így a nő is szerencsés, ha idősebb.
2020. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

30f vagyok es elegge jo tanult is. Otthon elek anyukammal. Nincs vele semmi bajom es besegitek a dolgokba is.


Nos nem azert mert ott akarok megoregedni vagy mert zakkant lennek... Hanem mert mig szingli vagyok igy tudok a legtobbet sporolni SAJAT hazra. Megvaltoztak a korulmenyek es minden draga lett.


Ha lenne baratno akkor termeszetesen mennek vele orommel alberletbe megint (pont ugy mint exemmel) . Nekem a celom a sajat haz es sajat csalad. Amelyik nonek ez nem tetszik az elmehet a f*nebe es inkabb szingli maradok. Egy bizonyos kor utan meg mindenkepoen elkoltozom ha van penz sajat hazra ha nincs. Max megyek kulfoldre vagy veszek egy lakast es kiadom azt. (bar most a jarvany miatt az egyetemi varosok is kicsit talan uresebbek). De en igy latom helyesnek a dolgokat.


Sosem ertettem miert jo egy albiban nyomorogni egy eleten at majd nyugdijaskent meg azt kockaztatva hogy nem tudnak semmit sem kifizetni es kirakjak oket...

2020. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!