Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akarom elmondani netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elmondani netes ismerkedés közben, hogy mivel foglalkozom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tapolcán örököltem egy apartmant nagymamám álltal :,(

Volt félretett pénzem, felújítottam és vállalkozás szinten elkezdtem kiadni túristáknak/munkás brigádoknak.

Nos ez jól hangzik egy nőnek, de egy az, hogy nem szeretném hogy pénzeszsáknak nézzenek a nők, meg a másik hogy tényleg nem vagyok tele. Albérlet, kaja és apartman költségekre elmegy szinte minden.

Volt aki úgy kezdett, hogy tényleg van egy apartmanod? Most lesz a szülinapom, milyen jó lenne ha ott tarthatná meg (persze ingyen).

Szomszédokkal alapból úgy egyeztem meg, hogy csak túrista és buli ne legyen.

Mit mondanátok a csajnak? Mit dolgoztok?

Mert ha az igazat mondom, mindig olyan mintha megrugnám a saját bokámat. Vagy szar vagyok mert elutasító vagyok, vagy pedig azt hiszik hogy bmw-vel fogok a randira menni és megjelenek egy 2002 es vw poloval :/



2021. jan. 3. 00:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Apartmanból nem lehet meggazdagodni, aki nem hulye, tudja. Nekem egy Pest széli lakásom van kiadva, 3 szobás, és 15 kiló, itt ez az ára, nem vagyok belőle gazdag, épp csak a rezsire meg kajára elég (nagyobb házban élek).

De azt tudod, hogy a munkásbrigádok szarrá amortizálják a felújított lakásodat? Kéne valami más munkát végezned emellé, hogy menj is valamire az életben.

2021. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk mondd azt hogy karbantartó/mindenes, vagy recepciós vagy egy szállóban. Nem kell tudniuk hogy a tiéd.
2021. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
71%
Ha a csaj így indít, akkor zsebmetszővel állsz szemben. Van belőlük jó néhány. Nem mosod le magadról, hogy pénzeszsák vagy és lazacot eszel, ha úgy tetszik, akkor reggelire is. Ha a csaj reakciója ez, akkor koptasd le. Ha a következőnek is ilyen vagy hasonló lesz, akkor meneszd azt is. Még te érzed kellemetlenül magad helyette? Neki kellene viselkednie, nem neked vakarni a fejed, hogy mit találj ki, nehogy rossz néven vegye a kis aranyásó? Ez az ismerkedés, addig ne állj meg és ne add fel, míg normális lányt nem találsz, akinêl az elején nem “kényszerülsz” miatta kamuzásra.
2021. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Üzletkötés címszó miért lenne szégyen?! Az adósságkezelés megtanulása is ebből áll tulajdonképpen.
2021. jan. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Belső zaklatottságot miért okozna ez számodra? Jól sejtem azt az eltitkolt "foglalatosságot"?!


Egy Élénken Érdeklődő Hölgytárs

2021. jan. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Én 80 millióval nem tudok nőt felszedni, itt sem ír rám senki, Tinderen se kellek senkinek, te meg egy sz...ros apartmannal ekkora menő vagy?
2021. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
24%
Hiába minden még a b kategóriás csajok is goldiggerkedni akarnak, ez a korszellem.
2021. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Őszinteség nem jutott eszedbe?

Megmondod, hogy örököltél egy apartmant, abba fekteted be most a pénzt és az energiát, és reméled, hogy 4-5 éven belül hoz annyit, hogy meg tudj élni belőle szerényen. Sajnos egyelőre csak igen szerény jövedelmet hoz.

Ennyi. Ebből aki nem hülye, az levágja, hogy nem vagy milliomos. És nem is hazudtál.

2021. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
És egyébként mit csinálsz hétköznap? Nem dolgozol egyáltalán? Tanultál valamit, van szakmád? Nekem egy ilyen ember nem kéne, már bocs.
2021. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9 es! Szakácsként dolgoztam egy hotelban 4 évet. Utána minden pénzemet, időmet az apartmanba fordítottam. Neked akkor csak a kőművesek jönnek be? Vállalkozók egyáltalán? Van ilyen? Furcsa fétised van
2021. jan. 3. 10:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!