Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irjátok már le legyszi mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjátok már le legyszi mégis hogyan lesz "vadidegennel"normalis kapcsolat netről? Én elvesztettem a fonalat 28 n

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem

Egy hasonlat:

Exemmel ugy ismerkedtem meg hogy külföldön kóboroltam véletlen találkoztunk, egy haverom által, elvitt mindenhova bemutatta a kornyező városokat, országokat kocsival, a haverjait, családját, bandàztunk, tópartoztunk, grilleztünk és összejöttünk. Igy nagyvonalakban.


Ellenben netes ismerkedés:

Nagynehezen kegyeskednek randira hivni miutan jelzem hogy nem online barátot keresek.., az kimerül egy utcai sétában, max kegyeskednek kávéra meghivni, es pár alkalommal eljátszák detto ugyanezt, aztán várják, hogy lefeküdjek vele. Miközben joformán még mindig semmit nem láttam róla.(környezete, ismerősei, élete stb. Egy nagy x a srác csak.azaz idegen még mindig es nem történt semmi nem csináltunk semmit az életben. És rámtolják hogy en szervezzem a "randikat". Persze én kitalàlok ezt azt, ők meg mint egy kiskutya követnek.)


Hogy lesz a semmiből valami?


Már nagyon unom ezeket hogy talàlkozunk? -igen- es féloras small talk az utcan. Aztán ezt ismételgetni.


Tekintsünk el a virustol. Nem kell ez a szegenységi fantázia hogy nem is lehet mit.



#mit lehet kezdeni egy idegennel.ismerkedés cimen?
2021. jan. 3. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűbben: ki hogy jött össze a párjával?
2021. jan. 3. 11:04
 2/84 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, néha elég nehéz belőni, hogy egy nő mennyire nyitott. Volt, amikor hamar elhívtam valakit randizni, akkor az volt a baj, máskor meg az, hogy későn. Nekem nem kell könyörögni ahhoz, hogy fizessek valakinek valamit, nálam természetes az, hogy én fizetek. Általában beülős randikat szoktam javasolni, más kérdés, hogy ha számomra ismeretlen helyen vagyok, akkor rábízom a partnerre a hely kiválasztását, mert ő jobban ismerős ott.

Azt mondjuk nem értem, hogy randiidőszakban mégis mit akarsz látni a másik ember életéből. Mutasson be a családjának, a munkatársainak? Milyen életbe akarsz belelátni, ha egyszer még csak "idegenek" vagytok egymásnak? Fel akarod mérni a terepet, hogy ha pénzes a faszi, akkor jöhet, ha csóró, akkor nem? Amúgy meg a randipartnered ugyanolyan keveset tud rólad, mint te róla, ne várd már el azt, hogy az egész országon végigfurikázzon téged a két szép szemedért.

2021. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
97%

Valahogy úgy lesz kapcsolat, ahogy írod, tehát találkoztok élőben, beszélgettek, és valami vagy kialakul, vagy nem.

Nálad ezek szerint ezek a pasik nem mozgattak meg semmit.

Nálunk az első randi is úgy nézett ki, hogy 2-3 buszt lekéstem, mert annyira jól éreztük magunkat, hogy nem is néztem az időt. Pedig csak sétáltunk. Életem legjobb, legromantikusabb randija volt.

Pár találkozás után jött fel hozzám. Addigra mindketten szerelmesek voltunk.

Nem attól ismertem meg, hogy bekocsikáztuk a környéket.

A barátaival spontán futottunk össze először. A szüleinknek akkor mutattuk be egymást, mikor éreztük, hogy ez komolyabb, mint egy pár hónapos kaland.

2021. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenki úgy választ társat, mint te, hogy körbeviteti magát kocsival és mutogattatja magát, mint egy cirkuszi bohóc. Bármilyen hihetetlen, vannak emberek, akik beszélgetnek neten, aztán találkoznak és kialakul valami.
2021. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:

Nem körbevitettem magam.minden spontan volt..

Hu de hülyék vannak.itt

2021. jan. 3. 11:15
 6/84 A kérdező kommentje:

Pl vettünk telefont a csehektől, elhoztunk egy fajtiszta kutyàt 1000 km ről, Ausztriaban tankoltunk, en kiprobaltam pár munkahelyet 300 km-rel arrébb is

Meg ilyenek.

Nem pedig taxi volt

Hanem èltünk

2021. jan. 3. 11:19
 7/84 anonim ***** válasza:
95%
Itt ismerkedtünk meg és kezdtünk beszélgetni. Messengeren folytattuk. Lebeszéltünk egy randit, pesten az ósanban. Odavezettem, nyakamba ugrott a lány, csókolóztunk, bevásároltunk főzéshez. Felmentünk hozzá. Mai napig szakadunk rajta, hogy ő óvatos akart lenni, én meg lehetőleg nem nyomulós vagy krípi. Szóval felértünk, leraktuk a szatyrot, kis smaci, majd egyáltalán nem krípi vagy nyomulós módon kést kértem, ő tervéhez híven óvatosan a legnagyobb kést adta. Előkészítettük a sütnivalót, beszélgettünk, bújtunk, filmeztünk, ettünk, hazavszettem. Ezután videóhívások, sok beszélgetés, randi egy szállodába, másnap körbevezettem vele a balatont, elhoztam hozzám, megmutattam hol lakok, hazavittem. Aztán még találkoztunk vagy kétszer, jött a covid és nálam maradt. Most lesz lassan egy éve. Imádom ezt a leányt, öröm vele minden nap. 🙂
2021. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
65%
Jaj szegény, nem akarnak körbekocsikázni a környező országokban? Micsoda randik ezek?!
2021. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a reakcióid megmutatnak mindent... Szimplán vannak nálad értelmesebb emberek, akiknek jobban megy az ismerkedés. Ne emészd magad.
2021. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:

Ez csak példa volt!

Ezer masféleképpen is ismerkednek az emberek.

Nálam kiveri a biztositékot z hogy tizenkétszer kávézzak valakivel aztan feküdjek le vele.

Ne irjanak már lelki szegenyek.igy is ezt kapom a netről

Pont nem erről akarok olvasni

2021. jan. 3. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!