Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány százalék nő és hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalék nő és hány százalék férfi lehet, aki szeretne párt, de mégis képtelen összehozni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a nők többségének nem olyan fontos, ahogy a szex sem, mégis ők azok, akik nagyon könnyen megkaphatják(épp azért mert a másik félnek fontosabb)

33f



2021. jan. 3. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindkét nem ugyanúgy akar párt. A különbség annyi, hogy a nőkre jellemzőbb, hogy a saját szintjük fölé lövik be, ami nekik jár, ezért szívnak. A férfiakra jellemzőbb, hogy nem tudják, mit tegyenek és minden apró bénázással elszúrják a dolgot.
2021. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem, mivel a nők ciklikusan működnek, a hónap nagy részében kisebb vággyal...
2021. jan. 3. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem a szexuális vágy dönti el, hogy az ember akar e kapcsolatot. Egy kapcsolat nem csak szexből áll.
2021. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az én tippem nők 10% szeretne, de nem tud, férfiak 40%
2021. jan. 3. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán értem a kérdés kiegészítését, mert egy olyan nővel sosem fog tudni férfi szexelni, aki nem akar, hiába állnak az árbócok sorban előttük.

Párt nem mindenki akar, de attól függ mi a cél.

2021. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Ezt sosem értettem mi a jó a nőknek, hogy 10/9 saját szintje fölött akar férfit, de egy férfi a szinte alatt 1-2 vel próbálkozzon csak. És ezt látom, hogy ha egy nő nem kap a szinte fölött lévő férfit, akkor inkább sok évig egyedül van és kivár. Miért nem jó mindenkinek ha te pl 5 szinten vagy objetíve, akkor olyat keress, aki szintén ott van.
2021. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

#6: Mert te is magasan a szinted fölött keresnél, ha a szexet bármikor megkaphatnád. Te is tesztelgetnél nőket 5 randin keresztül és hónapokig, ha tudnád, hogy tét nélkül aznap este szexelni fogsz csak vagy a randipartnereddel, vagy a szeretőddel.


Te is minden apróságba belekötnél, ha nők nyomulnának rád rendszeresen.

2021. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
6: Egyrészt azért, mert annak a bizonyos szintnek a meghatározása szubjektív, pl. az a nő, akire én azt mondom, hogy 10/8, te lehet, hogy 10/4-et adnál neki, ő maga pedig 10/5-re értékeli magát. Most akkor melyiket vehetjük valós értéknek? Másrészt amit írsz, hogy 10-ből 9 nő a csak a saját szintje felett keres, ez megint nem igaz. Rengeteg nő van kapcsolatban és a legjobb kapcsolatok azok, ahol a két fél úgymond azonos szinten van. Ha az egyik vért izzad, hogy megtartsa a másikat, ott már a fene megette az egészet és ezt a nők többsége is felismeri legkésőbb 25 éves korára. Annyiban viszont igazad van, hogy azok a szinglik, akik jó ideje egyedül vannak, nagyon ritkán lövik be jól a saját szintjüket (rendszerint jócskán túlértékelik magukat) és ezért vannak egyedül. Ez látszik úgy, hogy 10-ből 9 csak felfele választ.
2021. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonos arányban. Akarhat az ember párt, ha csak valami silány szar vevő rá, úgysem lesz párja. A nőkre csomó együttélésre alkalmatlan életkeserítő nyomorult szexgép nyomul, ellenben sok az ilyen hitvány jelentkező. A férfiaknak meg általában maguknak kell kezdeményezni, az meg azért nem egyszerű. De minőségi partnert találni, akit nem csak leköpni akarsz, na az nehéz.
2021. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg a társkereső szerintem.

A lényeg, hogy mindenki a szintje fölé akar menni. A nők meg legfőképpen.

Én 54 éves öreg kandúrka olyanokat csinálok, hogy soha nem hittem volna.

-- Elkezdtem sportolni, hogy ne legyek puhány, hanem kemény legyen a testfelépítésem.

Mondjuk leharcolva soha nem voltam, de mindegy.

-- Vettem egy nagyon drága hajszeszt ami táplálja a hajhagymákat, ezáltal visszajön a hajam barna színe, mert már eléggé deresedtem sajnos.

-- Vettem egy drága arckrémet, hogy szebb legyen a bőröm. Idáig sem volt csúnya, de ez is mindegy.

-- Egy drágább kézkrémet, hogy szebb legyen a kezem. Jó kis puha tapintású, ha szeretettel kell hozzá érni valakihez, akkor jó érzés legyen az érintés.



Meg egyébb mindenféle kisebb apróságok.

Ha ezt nem léped meg, nem kellesz a kutyának sem, mert minden nő tökéleteset akar.

Ne legyen rajtad 1 plusz kiló sem, pici poci sem, ne őszülj, stb stb.


Hát ez van. Életstílust vált az ember, mert az élet rá kényszeríti. Bp.- i vagyok, ha van itt normális társ kereső hölgy, akkor írjon privit. 😘

2021. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!