Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen sok alkoholista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok alkoholista nő van?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön vagyok fent és eléggé durva, hogy lassan minden nő kb alkoholista.


A borosüveggel/pohárral pózolás, a sörőskorsó puszilgatása az alap és a jobbik eset, mert van ennél rosszabb. De még büszkék is rá, meg piás meme ek posztolása is megy. Tipikus a "egy jó pasi és bor kell nekem" duma. Nincs más kép csak piás vagy ha netán beszélek vele csak a piáról tud beszélni.


Ma nem a csücsörítés lett a divat, hanem ez. Szerintem nagyon gáz. És nem tinikről van szó, hanem 25-35-ös korosztályról.


Ez a "férfiaknak lehet?" kifogás is gáz, mert szerintem férfinál sem szexi a kocsmás vagy borosüveget piszilgató kép.



2021. jan. 5. 09:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Gáz, és sok ilyen van. A férfiak meg titkolják, vagy nem reklámozzák, de köztük sincs kevesebb piás. Szerintem ez csak egy fajta polgárpukkasztás a piás nőknél, hogy ennyire reklámozzák.
2021. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Lazy Lover ***** válasza:
28%
Tényleg egy italboltos ismerősöm azt mondta a nők viszik a legtöbb italt
2021. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nem vagy tisztában az alkoholizmus fogalmával. Aki tényleg az, az pont hogy rejtegetni próbálja, nem kiteregetni. Italos üveggel pózolás annyira számít alkoholizmusnak, mint edzőteremben szelfizés testépítésnek.
2021. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Ez most egy ilyen hülye divathullám, néhány pronyesz azt hiszi, ez a menő. Ettől nem lesz senki alkoholista, ahhoz azért több kell némi itallal pózolásnál, meg hogy Szilveszterkor elmész inni és azt meséled egész évben.
2021. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%

Aki már csak a piálásról tud beszélni, az alkoholista. Legalábbis kezd az lenni.

Mondjuk az sem éppen elbűvölő tulajdonság, mikor valaki arra építi a személyiségét, hogy alkoholistának tűnjön. Ez még akkor is gáz, ha csak színlelt.

2021. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Mindenhogyan gáz, de ne mossuk már össze a fogalmakat! Az ilyen emberek figyelemhiányosak, meg másegyéb, de nem alkoholisták. Aki találkozott már valódi alkoholistával, az tudja, miben különbözik attól, aki csak beszél róla.
2021. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

Attól még senki nem lesz alkoholista, hogy pózol egy borospohárral.


Ne legyél már ilyen szuperérzékeny csira.

2021. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy valaki nem a absztinens, nem lesz alkoholista. Én szeretek társasági életet élni, aminek része néha a borozás/sörözés is. Meglennék nélküle, a hétköznapokban meg is vagyok nélküle, de ha a többiek is isznak, miközben beszélgetünk, miért ne? A férjemmel is vannak sajttálas estéink, mikor épp nem edzünk, olyankor bontunk egy palack bort mellé és közben beszélgetünk vagy játszunk.


Nem lesz senki különb attól, ha egy pohárral sem iszik, főleg, hogy számomra számít, hogy olyan legyen a párom, akivel tudom ezt csinálni. Emlékszem, anno, mikor párt kerestem, szempont volt, hogy legyen valami életszaga az egésznek és ne egy steril világban élő embert kapjak, akinek csak a mindennapos hajnali sport van, a 70 gramm szénhidrát, főleg ne még mellé az ítélkezés is. És ezt úgy mondom, hogy alapvetően én is sportolok és figyelek az életmódomra, de ez életmód, amit fölöslegesnek tartok túlszigorítani.



Sosem értettem, azok az emberek, akik az önmegtartóztatásukat ennyire nem tudják önmagukért csinálni és ennyire rosszul élik meg, hogy mindenkit kötelezően lenéznek, aki nem veszi magát ennyire komolyan és akinek ez inkább korlát, mint érték ez (lényegtelen, hogy milyen szempontból él valaki nem túl szigorú, de azért normális életmódot, amiért lenézhetik). Én nem gondolom, hogy azért osztanának párt, amiért anyukád megdicsér. Hasonlót keresünk.

2021. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
53%

6-os válaszolót bírom. Ne mossuk már össze a fogalmakat, de azért az ADHD (figyelemhiányos hiperaktivitászavar) köznapi nevét használja arra, ha valaki szeretné magára vonni a figyelmet.


Ezigen.

2021. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Oké, rosszul használtam a szót. Nem tudom, mi az ideillő szakkifejezés. Azt viszont tudom, milyen egy alkoholista. Köze nincs a médiában itallal pózoló egyedekhez.
2021. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!