Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasinak nincs tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak nincs tökéletes mosolya az kizáró ok?

Figyelt kérdés
Például van egy-két elálló foga (nem rohad a szája meg a fogai)

2021. jan. 6. 16:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A tökéletes mosoly csak Hollywood-ban létezik. Ameddig nem rohadnak a fogai addig nem zavar.
2021. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik fogam kicsit eláll mert a hátsó bölcsességfogam később kezdet kijönni ami nyomást fejtett ki a többi fogra. Viszont nem szoktam úgy mosolyogni hogy az látható legyen. Előző barátnőm fogorvos volt. Neki tetszett hogy olyan a fogam és mindig azzal molesztált hogy mosolyogjak. De csak azért mert tudta hogy engem meg zavar hogy nagyon szégyellem a dolgot :D
2021. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj, h szemfogam áll el.. az meg mindig látható
2021. jan. 6. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

#-2es voltam.


Nekem a 2. metszőfogam meg egy szemfogam áll el. Sosem mosolygok telibe és úgy nem látszódik. Csókolózás meg ilyesmi közbe meg sosem okozott gondot.


Nyilván nem halálos betegség de én pl nagyon szégyellem. Ha lesz erőm akkor lehet fogszabit is beszerzek rá pedig már idősebb vagyok.


Páromnak meg betegesen tetszett hogy ezzel kínozhatott XD

2021. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!