Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha a lánynak nagyon csúnya arca van?

Figyelt kérdés

Kedves lány, rendes, van humora de sajnos a külseje nem fogott meg. Szeretnék már valakit nagyon és ő meg is felelne, de sajnos az arca egyáltalán nem vonzó. Nem csak én gondolom így másoktól is hallottam, hogy tesznek rá megjegyzéseket.

Én ennek ellenére közeledem hozzá, mert a személyisége tetszik, de tartok tőle hogy mikor csókra kerül a sor vagy többre akkor kijön, hogy nem tartom vonzónak. Nem szeretnék lemondani róla. Ha lenne valaki aki próbálkozik nála, akkor félreállnék, de még sosem volt senkije 24 éves.

Mit tennétek a helyemben?



2021. jan. 6. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Mi a gond az arcával? Netán kapafogú?
2021. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd békén
2021. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha megszereted elfogadod, ha nem tudod ezt elfogadni akkor megszeretni sem fogod, ergo hagyd inkább az egészet.
2021. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
ne legyel sekelyes, a belső értékek sokkal fontosabbak.
2021. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Ha eddig nem zavart a csúnya arc (habár a szépség relatív), akkor szerintem ezután se fog.

Egyébként kinek mi a csúnya

2021. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Hagy a fenébe, ha nem kívánod csak szenvedni fogsz vele.
2021. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Ki van zárva hogy ha rondának látod, akkor abból boldog kapcsolat legyen!

Ha nem vonzódsz is össze lehet vele jönni, de minek, úgyis elfordulsz tőle az első alkalom során, kinek jó az?

2021. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

"Nem szeretnék lemondani róla. Ha lenne valaki aki próbálkozik nála, akkor félreállnék, de még sosem volt senkije 24 éves."

szóval összejöttél egy lánnyal, aki végtelenül csúnya és még soha senkije sem volt, és azon habozol, merjél-e szakítani, mert hogy annyira szánod szegényt...

hát kérdező, rólad sem hiszem el, hogy volt valaha is kapcsolatod. szerelmesnek lenni esni csakis őszinte vágyból lehet, érdekből, szánalomból nem. ha ezt nem vágod, akkor még sokat kell fejlődnöd ahhoz, hogy alkalmassá válj egy épkézláb párkapcsolat működtetésére. hozd fel magad, emberi-társas készségekből főleg, aztán próbálkozz olyan nőkkel, akik valóban bejönnek. és legyen tartásod. én is a huszonéveim közepén estem át a dolgokon, semmiről sem maradtál le, később szégyellni fogod, ha ugródeszkának használsz másokat.

2021. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

A hozzád hasonló kanos patkányok miatt szégyellem magam férfiként.


Engedd el és menj prostituálthoz, ahhoz vonzódni is fogsz, az való neked, mert ennyire felszínes vagy.


A szóban forgó lányt meg hagyd meg olyanoknak, aki SZÉPNEK LÁTJA, mert MÁS AZ ÍZLÉSE.


Én személy szerint ugyanezért nem kezdek kövér lányokkal, mert én őket nem látom szépnek. Meghagyom őket azoknak, akik vonzódnak a kövér nőkhöz, mert ők is emberi lények és nem akarok beléjük rúgni azzal, ami nekem sem jó. Mert nekem sem jó olyannal lenni, akihez szexuálisan nem tudok vonzódni.


Nekem minden álmom lenne egy csúnyának mondott VÉKONY lány, mert vékony lányban még nem láttam csúnyát és itt sem tudtak ilyet linkelni (a genetikai betegséges és előnytelen grimaszos fotókat most hagyjuk).


És egy ilyen lány ezerszer több szeretetet és megbecsülést tud adni, mint ilyen "600 matchem van Tinderen jó pasikból" Miss Picsák, ahol csak egy spermiumnak érzi magát az ember a sok közül...

2021. jan. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

9-es, itt egyedül te vagy a patkány. Egyrészt még értelmezned sem sikerült a kérdés végét, másrészt, aki más emberekre ilyen jellzőket aggat nagyon alapos indoklás nélkül, az egy szellemi retardált.

Az lenne a legjobb, ha te pedig minden lányt meghagynál másnak, mert veled csak rosszul járhatnak.

2021. jan. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!