Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig a kezdeményező félnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a kezdeményező félnek kell érdekessé tenni a beszélgetést? Kérdéseket,témákat feldobnia?

Figyelt kérdés

Főleg chat alapú netes társkeresőkön/messengeren,azt látom én" küzdök" hogy megismerjük egymást a másik fél csak válaszolgat vissza kérdezget. Vagy akire ráírnak olyan jó nőnek/pasinak gondolja magát,hogy versenyeztethet?

Azt gondolom(rosszúl???) aki visszaír/belemegy az ismerkedésbe az azt jelzi "ismerjük meg egymást". Nem azt,hogy" te erőlködj hátha megtetszel nekem."



2021. jan. 6. 22:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De az első randik is ilyenek. "Te hívtál, én eljöttem innen semmi dolgom"
2021. jan. 6. 22:19
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Náluk van a pnci, te meg kezdeményezel, érdekessé teszed a beszélgetést, elhívod, stb.

Ebben neked mi az újdonság?

2021. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy betűt sem beszélek olyannal aki tojik rám :D
2021. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, kérdező, talán nem olyanokra kéne ráhajtanod, akiket jól láthatóan egyáltalán nem érdekelsz.
2021. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt aki nem érdeklődik, annál nem tudom, minek kezdeményeztek össze-vissza.

Ha látszik valamennyi érdeklődés, akkor érdemes kezdeményezni és valamilyen témát bedobni, nem pedig kuka fszként várni az áldást nyilván. De ebben az esetben a másik fél is vevő lesz rá és igyekezni fog, hogy a beszélgetés érdemben folytatódjon. Innen már csak nem szabad elrontani olyan dolgokkal, mint idétlenül csapongani a témák között vagy ergya, érdektelen reakciókat adni válaszul, mert akkora nyilván elmegy az ember kedve attól, hogy egyáltalán szóra méltasson (mert azt érzi, hogy nem érdekli a másikat amit mond, ezért hümmög csak neki vagy tereli a témát, amiről ő szívesen beszélt volna még)

2021. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Szerintem, ha "érdekessé kell tenni" egy beszélgetést, az már nem jó.
2021. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Férfiként semmi gond, ha témát kell feldobnom. De miért legyen érdekes számomra egy olyan nő, aki erre képtelen? És akkor megy a duma, hogy miért csak megdöngetni akarom...talán azért mert beszélgetni nem tud.
2021. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
#8: de akkor ne akard megdöngetni se, ez így lenne fair.
2021. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9

Ha nem tudok vele beszélgetni, de hagyja, akkor miért ne? A fair ott kezdődik, hogy eléri a nő is , hogy érdekesnek találjam a személyét.

2021. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!