Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főnököm bepróbálkozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnököm bepróbálkozott, kedvelem, de vissza utasítottam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
20 évvel idősebb. Kedves voltam vele, találkoztunk, beszélgettünk (4x) de csak hivatalos dolgok között. Nekem nagyon bejött, de direkt utalást sosem tettem és eltitkoltam a vágyaim iránta (apakomplexusos vagyok). Talán látott mégis rajtam valamit és én is rajta hogy akarna, érzelmekről sohasem beszéltünk, csak hivatalos plusz egy pici személyes dolgokról mint hobbi. Most ő randira hívott engem, én meg ködösítve utasítottam vissza. Fontos ember az életemben és függök is tőle. Félek úgy tűnik elhitettem vele csak hogy kedvelem és innentől gáz lesz beszélni és megutál, de persze nem vagyok benne biztos látta e rajtam mert érzelmeim nehezen fejezem ki és mindenkivel is kicsit csipkelődő vagyok. Sz@r ember vagyok ha mindketten akarjuk, de én mégis nemet mondok rá? Van még erre megoldás? Normális és kedves ember ő, de mégis bűntudatom van attól, hogy lehetne, de mégsem mondtam rá igent, biztos meg is bántottam vele. Annyi történt üzenetben kérdezte én úgy mondtam rá nemet hogy kikerülve és nem válaszolt. Tényleg úgy tűnhet ennek az érett felnőtt férfinak(Apám lehetne) hogy csak gyerekesen játszhattam vele? Hogy másszak ki ebből? Hogy magyarázzam ki magam. Próbálok éretten viselkedni és valahogy mint egy felnőtt kimászni ebből amire anno vágytam, mert a kapcsolatot meg szeretném vele tartani, de nem romantikus vonalon.
2021. jan. 7. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kereshetsz új melót megéri?
2021. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtam megmondhatod neki, hogy nem tartod jó ötletnek keverni a munkát a szerelemmel, mert mivel ő a főnököd, nagyon függsz tőle.
2021. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Ez még most történt, majd ha találkozunk elválik hogy fog viselkedni velem. Ha nem fog tetszeni muszáj leszek váltani már is munkahelyet sajnos. Mert nem bírom a konfliktusokat.

2. Válaszoló: Köszi, ez egy elég jó indok a vissza utasításra ha szóba kerül a ma esti dolog.

2021. jan. 7. 18:20
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
És egy randit, pár szexet nem ér meg neked, hogy rögtön feljebb kússz a ranglétrán? Aztána ha megkap párszor, utána úgyis más nők felé fordul, már nem leszel izgalmas neki, de neked meg marad a beton pozíciód ott.
2021. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló: Ahogy látom nézed mindenben a lehetőségeket, hogy ha már sz@r van akkor hozzuk ki belőle a legjobbat. Ha belegondolok van értelme annak amit írtál ezért megköszönöm, ez is egy lehetőség, ám nem igazán jellemező rám, hogy ilyennel éljek.
2021. jan. 7. 18:44
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
képzeld el hogy nem a főnököd, csak egy sima csicska a cégnél és albiban lakik. már nem is lesz oylan vonzó így vén fejjel..
2021. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkahelyet.
2021. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a főnök hol főnökösködhet ennyi ésszel? Akkora támadási felület ez a metoo időszakban hogy csak na. Szerintem nem tudna elkövetni ilyenkor egy nő akkora hibát a munkahelyén hogy kirúgják, mert az adott főnök félne egy olyan vádtól hogy “hát ez igazából kicsinyes bosszú mert nemet mondtam a közeledésére, sőt jobban belegondolva az előléptetést is csak azért nem én kaptam aztán mert kikosaraztam....”
2021. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6. Válaszoló: köszönöm

7. Válaszoló: köszönöm

8. Válaszoló: Hú, nagyon igazad van ebbe így nem gondoltam bele, csak abba hogy én járok rosszul. Köszönöm! Így egy kicsit védettebbnek érzem magam.

2021. jan. 7. 19:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön neked, akkor miért mondtál nemet?
2021. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!