Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letörölt a srác, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letörölt a srác, mert nem válaszoltam neki facebookon. Most ez mi volt?

Figyelt kérdés

25/N vagyok. Kipróbáltam a Tindert.

Mondanom sem kell, sorozatos csalódások, egyéjszakásat akarnak. Aztán jött egy srác, aki baromi választékosan fogalmazott, még anyukámnak is megmutattam, és ő is mondta, hogy tényleg nagyon választékosan fogalmaz a srác meg nagyon nagy volt a szókincse. Ilyen különböző esteken lépett fel, versmondó köröknek volt tagja, stb. Rögtön randira hívott, de nekem azon a hétvégén nem volt jó. Aztán beszélgettünk tovább, és rám írt megint, hogy akkor lenne-e kedvem találkozni. Mondtam, hogy igen, a hét második felében ráérek, de közben kezdett meghalni a beszélgetés. Aztán ennyiben maradt az egész, eltűnt. A képeimet lájkolgatta, de ennyi.Eltelt majdnem 3!!!! hónap, és rám írt, hogy mi újság, hogy vagyok. Én meg megmondtam neki, hogy ha van más lány a képben az oké, de nem leszek pótlék senkinek, mire kiakadt, hogy ő dolgozott és ezért tűnt el. Aztán gondoltam adok neki egy esélyt, de egyáltalán nem erőltette meg magát, így nem írtam vissza és letörölt.


Ez most ilyen tipik egydugásrajólennék dolog volt? Vagy ez mi? Én nem értem a férfiak logikáját. Ráadásul randira sem házra meg szobára hívott, csak szimplán sétálgatni Pesten meg borozgatni a Margitszigeten. De akkor sem értem.


2021. jan. 8. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt várta, hogy majd te keresed, ha akarsz valamit.
2021. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Hogyhogy mi volt? Alpárian viselkedtél! Nézd az őszemszögét;

Elhív randira, amit lemondasz. Adott neked egy második lehetőséget, amit elfogadtál, de utána elhalt a beszélgetés. Nem mutattál érdeklődést iránta. Ezért inkább elengedte a dolgot.

Eddig minden ok. Aztán úgy gondolta megkérdezi tőled, mint régi ismerős, hogy mi újság, mire te lerohanod azzal, hogy nem leszel pótlék. Komolyan, dilis vagy! Ezek után én is hagynám a fenébe veled való ismerkedést.

2021. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt te cseszted el. Ő megtette a részét, te nem!
2021. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen orrukat fennhordó szuperelfoglalt királykisasszonyokat, akik kegynek tartják, hogy az első lemondott randi után benyögik, hogy a hét második felében talán ráérnek, én is kukázom rögtön.
2021. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan látom, mint az előzőek (lány vagyok). Nekem úgy tűnik te semmit nem tettél az ügy érdekében, csak vártál arra, hogy meghódítson a herceg. Ezzel önmagában végülis nincs gond, csak akkor ne lepődj meg, ha hagy téged. Plusz nem kellett volna az az üzenet a pótlékosdival, nem is értem... ezt sokkal finomabban is ki lehet deríteni, mondjuk élőben, anélkül, hogy letámadnád. Persze, fura valahol, hogy eltűnt 3 hónapra, de te sem erőltetted meg magad, nem?
2021. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kisujjadat sem vagy hajlandó mozdítani azért hogy párkapcsolatban legyél.


Többször is keresett. Te meg... A végén meg még le is hordod a fejét. Mind remélem a pasi talál magának egy rendes nőt.


Te meg a hozzád hasonlók akik az egekben hordják az orrukat ölik meg a netes társkeresést. Ebben a vírushelyzetben meg pláne hogy nem ártana kicsit nyitottabb lenni.

2021. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A randit lemondtad a beszelgetes meg elhalt ami a kozos felelossegetek. Mit vartal, majd rohan utanad ha teszel a fejere? Az valoszinu hogy a srac massal is probalkozott a 3 honapban de ezen semmi jogod felazivni magad. Nem tartozott neked semmivel nemi chateles utana masreszt biztos vagyok benne hogy te se csak ra vartal 3 honapig akkor mire a felhaborodas?
2021. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!