Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyit szeretnék kérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyit szeretnék kérdezni, hogy alkalmi vagy hosszútávos sexet keresek és hogy tudnátok e ajánlani erre jó oldalakat (ami lehetőleg nem kamu) vagy ezen az oldalon is lehet e ilyet találni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem úgy nézel ki, mint Jason Momoa vagy Brad Pitt, akkor már a helyesírásoddal kiestél...


Az intelligenciahányadosodról (Google a barátod) már nem is beszélve...


A nők, akik CSAK szexpartnert vagy szexkapcsolatot keresnek, rengeteg sok férfi közül válogathatnak. Nyilván nem szorulnak rá, hogy általános iskolás logikai képességekkel sem rendelkező helyesíróbajnokokra egyáltalán egy sziát meg pár egyszavas választ pazaroljanak, ha eme hiányosságaidat nem kompenzálja a külsőd (ami nem valószínű, különben nem itt tennél fel kérdést, hanem számos lány zsizsegne körülötted, akik közül 1-2 csak felajánlkozna a karantén miatti szexhiány miatt, igazán jó külsejű férfi ismerőseim számára ez az időszak valóságos kánaán volt ilyen téren, igazából még a legintrovertáltabb nőnek is tálcán volt kínálva a lehetőség, hogy random ráírjon olyanokra is, akikre évek óta nem).


Ezen az oldalon meg ugyancsak nehéz a fentiek fényében. Melyik nő lenne akkora ökör, hogy bekockáztat, amikor Tinderen vagy bármilyen arcképes társkeresőn röhögve össze tud magának hozni egy személyes randit, ott meg úgyis minden kiderül és az még nem kötelezi semmire. Úgyis mindig mindent a nő irányít, ő dönti el, hogy jégkirálynő lesz a randin vagy bújós kiscica.


Persze nem muszáj nekem hinned, úgyis mindjárt jönnek azok, akik anyagilag érdekeltek a szexpartnerkeresők fenntartásában és megmagyarázzák neked a frankót, hogy "nem úgy van az, nekem már 3 csaj is összejött innen 28/F" vagy "én már találtam itt több pasit is, de nem kérek privátot 23/L"...

2021. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!