Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos a szülők részéről, ha el akarják barmolni a lányuk alakuló kapcsolatát, mert a lány új pasija nem diplomás?

Figyelt kérdés
Úgy érzik, a lányuk jobbat érdemel egy diploma nélküli, csak technikumot végzett férfinál.

2021. jan. 9. 18:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
8-asnak Gépjármű technikus vagyok. Kb kitörölhetem vele a fenekem.
2021. jan. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
a diplomával nem adnak sem élettapasztalatot, sem kedvességet, sem emberismeretet, csak azt amit tanult amiből lediplomázott.
2021. jan. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
31%

Teljes mértékben egyetértek a 20assal. A szulok v.szinuleg tudják, hogy a pasi, nem komuves, tetofedo, vagy hasonlo hasznos, jo megelhetést biztosito munkát csinál....Es nem akarják, hogy a gyerekuk nelkulozzon, vagy ilyennel alapitson csaladot, mert kesobbieknek nekik (a nagyszuloknek) kell oket támogatni, befizetni a szamlakat olykor stb. . Nem azért tanittaták a lányukat....szerintem jogos. Én utasitottam már el férfit, mert alacsony volt a keresete, autója sem volt.....és a szuleivel élt. Álszenteskedhetunk, de ez igenis fontos szempont a párválasztásnál.

(Az ész, a talpraesettség mondjuk nem diploma kérdése, de ha talpraesett vagy, es diplomád is van, akkor a kettő együtt, elég erős ütőkártya lehet a munkaerőpiacon (feltéve ha nem filozofiából vagy valami hasonlobol szereztél)diplomát)

2021. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!