Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Összejönnétek egy olyan nővel, aki nem festi a haját, hanem hagyja természetesen őszülni? Gondolok itt a pár őszhajszáltól a szinte fehérig. Ne öregasszony frizurára gondoljatok, hanem szép hosszú és őszülő hajra.

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 09:16
1 2 3 4
 1/34 Zöldlámpás lámpás - o1g válasza:
85%
Igen.
2021. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Persze!!
2021. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
El ne hidd, a férfiak egy csomó mindent mondanak, mert buták és maguk sem tudják mit akarnak. Én is keserű tapasztalatok árán tanultam meg. azóta egy csomó pszichológiai kutatást elolvastam, tanultam humánetológiát stb. és következetesen betartom az abban foglaltakat. a sikereim száma sokkal nagyobb, mint régen, amikor elhittem a hülyeségeket. Lehet, hogy azt hiszed ősz hajjal tetszeni fogsz, de ismerkedési fázisban nem így lesz. max ha van egy régi ismerősöd vagy kollégád, akivel sok alkalmad van bezsélgetni és így szeret beléd. De ha nem ez a helyzet és ismeretlent akarsz befogni, akkor festesd be. A kutatások szerint a férfiak az ősz vagy a festett hajú közül a festettet választják.
2021. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
Nő vagyok, és nőként sem értek egyet azzal aki 40-esként már hagyja az ősz hajat. Most ez a vírus kapcsán nagyon gyakori. hiába mutatják a frissen készült frizurákat,az még jól mutat, de általában nem minden nap lépünk ki a fodrásztól. Ráadásul a hajszín már hozza magával az öltözködési stílust is általában.
2021. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért attól is függ, hogyan őszül az illető. Ha tincsekben, az kifejezetten jól is tud kinézni. Ellenben az össze-vissza 1-1 szál sötét hajban elég igénytelen hatást kelt, hiába ápolt, és genetikai dolog. Én jó ideje őszülhetek, pár hónapja vettem észre a lenövésemen, mivel évek óta festem amúgy. Hát nem lenne szép, ha hagynám csak úgy nőni, mivel pont a fent említett 1-1 szál kategória, csak nem annyira sötét a hajam.

Illetve az ősz hajat amúgy is érdemes hamvasítani, hogy szebb fénye legyen.

2021. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%

Őszülök 16 éves korom óta. A vicc, hogy arcra fiatalabbnak nézek ki a koromnál.

Ennek ellenére sem sikerült ismerkednem a természetes hajammal. Amint befestettem, egyből összejött.

2021. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

A haj színe még nem határozza meg a fazont is, kedves 4-es. Ez hogy jön ki neked? Festett hajjal sem minden nap "lépünk ki a fodrásztól" - ahogy te fogalmaztál. Az őszülő haj nem hozza magával automatikusan az otthonkát, ez egy rossz beidegződés nálad.

Nagyon sok, akár 30-as nőt látok, akinek festett a haja, és ugye a lenövés elég hamar meglátszik, konkrétan 3 hét után más teljesen jól látható. Számomra ez sokkal visszataszítóbb, igénytelenebb, mint egy természetes hajszín.

2021. jan. 11. 09:43
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen az adott nőtől függ.


Vele pl. simán:

[link]

2021. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

8-as. Erről beszélek. Az én hajam is kb ilyen, csak nem ennyire sötét, még nincs is ennyi ősz szálam, és hosszabb.

Szerintem gyönyörű szép. De kíváncsi vagyok a férfiak véleményére.

2021. jan. 11. 09:49
 10/34 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne, ha egyébként szimpatikus az illető nő?

Sokkal gázabb az őszülő hajnál amikor a platinaszőkére fakított haj tövében már két-három centi hosszban előbukkan az eredeti, sötét szín, vagy mikor a lehetetlen vörös árnyalatúra festett hajról már jön le a festés.

2021. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!