Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a barátzónába kerülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a barátzónába kerülés egyértelmű jelei?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon kérdéses számomra. A beszélgetések során elég távolságtartó, és az egymás megismerésén kívül nem tudom elterelni a témát olyan irányba, amivel érzelmileg közelebb tudnánk kerülni. Ennek ellenére elég érdeklődő. Egyetemről ismerem de még nem találkoztunk. Tegnap óta beszélünk és ma már találkozni is fogunk. Szerintetek mire számítsak?

Lányok! Találkoznátok valakivel már másnap, ha amúgy csak barátok szeretnétek lenni?



2021. jan. 11. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz barátzónában, ha még csak tegnap óta beszélgettek és ma már találkozó is lesz.
2021. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan, hogy barátzóna. Olyan van, hogy - akár teljes mértékben, akár csak valamilyen téren - nem jössz be neki. Ha pedig így van, akkor így se, úgy se járna veled.
2021. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy tevedes, hogy egy no baratzonaba rak. Forditva van. Az adott ferfi teszi be magat a no baratzonajaba. Persze elotte kapott egy visszautasitast, amit keptelen megerteni. Utana jon a harcolok erte meg egyeb romantikus baromsagok. Majd jon az ertetlenkedesi fazis, hogy megis hogyan hagyhat figyelmen kivul, mikozben szerinted nalad kevesebbet ero emberekkel meg osszejon. A vegen persze megutalod es nagyon csunyan fogsz tavozni. Ez a baratzona mukodesi elve. Erdekes modon a ferfiak nagy tobbseget senki nem rakja baratzonaba, mert egyszeruen annyit mondanak, hogy nem? Akkor csa! Mindig azok a pincsikutyak vannak baratzonaban, akik nem lelepnek, hanem dorgoloznek egy ideig, mintha annak lenne barmifele pozitiv hatasa.
2021. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha kerdeses, akkor inkabb csak baratkent tekint rad.


Bizz az erzeseidben! Mivel az ember tarsas leny, ezert kialakult az a kepessege, hogy pontosan tudja, hogy kitol szamithat tobbre baratsagnal. Nem vagyok egy csajozogep, de MINDIG tudtam, ha valakinek bejottem, es azt is, ha nem volt erdemes tovabb probalkozni.

2021. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

"Lányok! Találkoznátok valakivel már másnap, ha amúgy csak barátok szeretnétek lenni?"

Persze, nekem az összes kapcsolatom barátságból indult. Volt, akivel 1 éve voltunk barátok, volt, akivel 2-3 éve is. Nem vagyok képes beleszeretni valakibe anélkül, hogy komolyabban ismerném.

" A beszélgetések során elég távolságtartó, és az egymás megismerésén kívül nem tudom elterelni a témát olyan irányba, amivel érzelmileg közelebb tudnánk kerülni."

Ez nem jelent semmit. Chatelve én sem beszélgetek érzelmileg komolyabb témákról.

2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első randi után tudni fogod.

Ne csak nézz,hanem láss is,amikor találkoztok.

Azért az eleg ritka opció,hogy valaki csak barátkozási szándékból random idegeneket keres fel,találkozik velük.Főleg egyetemista,husznévesként.

Ilyenkorra az emberek tulnyomó tőbbségének vannak barátai,kialakult baráti köre,ismerősei az évfolyamon stb.

2021. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!