Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb magyar átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb magyar átlagos férfinak azért nem jut társ, mert túl sok nő költözött ki külföldre, Nyugat-Európai férfihez?

Figyelt kérdés

Régen is volt ilyen jelenség, olasz pasik jöttek és leszólították a fiatal szép nőket, akik kimentek velük. Volt is egy ilyen kifejezés régen, hogy "ment olaszozni".

Most már minden nyugati országa mennek a nők tömegesen. Lényegében erre épült a régi turizmus is ami most ugye behalt. De iszonyú sok nőt cipeltek ki az elmúlt 5-6 évben. Könnyű az olcsó piára meg a "gyönyörű" (valójában atom rusnya) Budapestre fogni a turizmust, de nézzünk csak a dolgok mélyére. Nyugati fizetéssel nem leszarod, hogy egy kicsit olcsóbb a pia? Meg ha tényleg Budapest szépségéért jöttek volna, akkor miért van az hogy a turisták 80%-a nem is nézte meg semmilyen nevezetességét Budapestnek, csak mentek egyből a bulinegyedbe?

Szóval lehet valótlan elméleteket gyártani, de a lényeg itt a keleti nők kicsábítása volt, ami sikerült is.

Nem véletlenül látok a boltban is az előttem álló sorban általában 5 férfit és 3 nőt kb. Hol van a hiányzó 2 nő, ha ugyanannyi a születési arány nagyjából?

Férfiak is mennek ki külföldre persze, de azok zömmel csak megszedni mennek magukat pénzzel ha gyűjtenek valamire, legtöbbször autóra. De azok visszajönnek, viszont ha egy nő kimegy, az többnyire nem jön vissza már soha.

Ez lehet a magyarázata annak, hogy átlagos magyar férfiként szinte teljesen lehetetlen barátnőt találni?



2021. jan. 11. 23:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ebből igaz, hogy sokan kimentek külföldre. És lehet, hogy pont a te jövendőbelid is kiment.

De azt kétlem, hogy akik kimentek, azoknak 90%-a nő. Ugyanúgy mentek fiúk, lányok vegyesen.


De az is igaz, hogy azok a lányok, akik kimentek, külföldivel jönnek össze kint.

De ennyi erővel a fiúk is.

Van két volt osztálytársam, az egyik Svédországban van lengyel barátnővel, a másik meg Németországban cseh barátnővel.

Szóval, aki kiment, arról lemondhatsz nagy valószínűséggel, legyen az fiú vagy lány. De az túlzás, hogy idejöttek az angol legénybúcsús csapatok és fürtökben vitték ki magukkal Angliába a csajokat...

2021. jan. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egy nő ismerősöm sincs aki kiment külföldre egy külföldi pasihoz. Ellenben sok férfi ismerősöm ment ki.


De tegyük fel jönnek a nyugati fiatal pasik ide nőzni és bulizni. Az a pasi max egy hetet marad az országban. Ha ez alatt az idő alatt osszeismerkedik egy magyar nővel akkor max dugnak egyet és soha többé nem látják egymást. Azért mert miért is lenne olyan őrült valaki hogy pár napos ismertség után kikoltoztesse magához a nőt? Vagy egy nő miért lenne olyan őrült hogy pár napos ismertség utan egy másik országba költözzön?


De amúgy szerintem neked nem ezért nem jut nő. Hanem mert idióta vagy és az időd jó része arra megy el hogy ilyen kérdéseket írsz ki újra és újra a gyakorira.


Nagyon szépen kérünk, menj orvoshoz! Mond meg hol laksz és segítünk pszichiatert találni. Az üldözési mánia komoly dolog.

2021. jan. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Én mesterképzésre mentem ki Olaszországban, ott összejöttem egy olasz sráccal és kint is maradtam. Ellenben nem őmiatta mentem ki, tanulni mentem ki, mert jobb képzéseket láttam ott, mint Budapesten, aztán ha szinte csak olaszok vesznek körül, nem meglepő, ha a párod is közülük kerül ki.


Viszont hadd nyugtassalak meg, a magyar férfi ismerőseim (22-tól 64-ig) párkapcsolatban van, de ha nem, akkor is volt már neki és ugyanannyi szingli van köztük, mint a nőismerőseim között.


Ha neked "nem jut nő", akkor benned van a hiba, kezdve ott, hogy egy társ nem jut neked, hanem ismerkedsz és valakivel kölcsönösen szimpatikusnak találjátok egymást. Másrészt ugyanúgy ment ki rengeteg férfi, akinek lehetősége van, az inkább elhagyja Magyarországot, mert más országokban sokkal jobb lehetőségei vannak minden téren. Harmadrészt Magyarországon is vannak szingli nők, akkor hol a probléma? Ha a nők lennének nagy többségben, akkor sem garantált, hogy bárkinek szimpatikus és vonzó leszel.

27/N

2021. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi ostobaságot ritán látni egy kérdésben.

Anyukádat kérdezd meg, hogy mit jelent, ha egy lány megy olaszozni. 😂

2021. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, én bárhányszor Pesten járok, a nevezetességeknél több a külföldi, mint a magyar. Bulinegyedben pedig drogosokat látni.
2021. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Minden nő ismerősömnek és nekem is Magyarországon élő, magyar barátunk van. A húgaimnak, a barátnőimnek, a szaktársnőimnek, a nő rokonaimnak mind magyar, többnyire teljesen átlagos párjuk van. Az az néhány ismerősöm, akik "olaszozni" és egyéb országokba "pasizni" mentek köztudottan prostituáltak, nyilván nem házasságot keresnek, csak egy kicsivel több pénzt, mint amennyit itt keresnének.
2021. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem miért etetiek a trollt, valszeg a kérdező saját maga is szarrá röhögi magát rajta hogy ennyi kommentet kap.
2021. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDDDDD annyira szanalmasak mar ezek a kerdesek

Mintha a ferfiak nem repulnenek ra azonnal az "egzotikus kulfoldi szepsegre", peldaul egy latinos nore, vagy egy hamvas kis sved szokere, esetleg bajos azsiaira? Tele van ilyenekkel az osszes forum.

2021. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18 bajos? mit takar a bajos mert ezt még nem hallottam ":D

és igen férfi részről is megy ez bőven

2021. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!