Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? F23

Figyelt kérdés
Annyiszor utasitottak el engem,hogy már teljesen ezt szoktam meg és ha esetleg valami lány ismerkedni velem akkor hirtelen elkezdek félni.Konkrétan attól félek,hogy megakar ismerni egy lány.

#ismerkedés #lány #félelem #ismerkedés félelem
2021. jan. 12. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod, hogy megismerjen, mert félsz? Ne vetess vele zsákbamacskát, ha magad is meg akarsz vele ismerkedni!

Hányan utasítottak el és mivel indokolták?

Ne feledd, hogy a párkeresés válogatásból áll, amíg rá nem találtok egymásra. Tehát keress tovább is a lányok között. Neked sem tetszik mindegyik lány, tehát Te magad is válogatsz (legfeljebb nem közelítesz feléje, de azért válogatsz ám!).

Ffi.

2021. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából 1-2 elutasitás volt mivel a maradék az olyan volt hogy talált közbe valakit,hírtelen eltűnt stb.Volt rendes is aki megmondta simán,hogy nem tetszek neki.Volt olyan aki megmondta,hogy a koromhoz képest kicsit gyerekes vagyok amit azért mondott mert ölelgetős fajta vagyok.
2021. jan. 12. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ölelgesd majd akkor, amikor többször találkoztatok. Az általad említett 1-2 eset, az nem "annyiszor" (Te írtad!) és 1-2 eset miatt ne szokjad meg.

Merő jóindulatból tanácsolom, amit írtam.

Ffi.

2021. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, én is így vagyok ezzel:(
2021. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát, öregem, te a társas intelligenciában vagy kb. olyan szinten, mint az iskolások között a szellemileg súlyosan visszamaradott (debil). Csak az a különbség, hogy a debilitásnak testi-genetikai okai vannak, ennek meg nem, vagyis a társas intelligencia minden korban fejleszthető. Ha igazán akarnád, akkor változtatnál ezen.
2021. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angel3000 ***** válasza:
37%
Szia! Ki kell vàrnod az „igazit“! Nem kell félned „minden zsàk meg talàlja a foltjàt“ elöbb vagy utobb! Minden jòt!
2021. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!