Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lány csak más pasikról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány csak más pasikról beszél?

Figyelt kérdés

Beleszaladt ebbe az esetbe. Alapból nem kezdenék semmit, mert a beszélgetésben én kérdezek, ő válaszol, ami már a jele, hogy hagyjam. Magától nem megy a dolog.


De akárhányszor ír, benne van az exe, más pasi, vagy hogy ő most megtolta a pasizást. Az egész beszélgetés kb ennyi volt.


Engem ez annyira zavar, én sem kötöm az ilyet az orrára, mert tiszteletlen. Annyira másnak tűnt, de úgy néz ki, mégsem.


2021. jan. 15. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő viszont nem tisztel téged, vagy észre sem veszi magát. Vannak ilyenek. Koptasd le szerintem, magától nem fogja megunni a témát.
2021. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megunja, mert amugy nem megy a veszelgetes xd de nagyon megalazo erzes
2021. jan. 15. 07:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, ezért ne is pazarolj rá többet szerintem.
2021. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te neki egy egoboost vagy.
2021. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miert is beszelsz vele? mit tud felmutatni azon kivul, h (valoszinuleg) jo csaj? semmit, szoval ne egesd magad tovabb es hagyd a picsaba a kis ribit.
2021. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a francba.Ez hülye!
2021. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 os. Ez a jo csaj tag. Nem bombano, insta modell stb. Szimplan aranyos, kedvesnek tunik a kepei meg a profilja alapjan, amit irt.
2021. jan. 15. 09:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Mekkora f..sz vagyok.


soha ne foglalkozz ilyen csajjal. Meg en hulye adtam masodik lehetoseget. Dumaltunk,nyavogott, erre bejelenti, hogy egy masik pasival jobban kijon. Gondolom annak nem nyavogott, hogy egy pasinak sem kell meg a tobbi pasirol sem meselt...


Gyoker vagyok...

2021. jan. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!