Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora összegből lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora összegből lehetne párkapcsolatra alkalmassá tenni egy incelt?

Figyelt kérdés

Az életem majdnem minden területén sikerült a megfelelő szintre felküzdenem magam, kivéve a párkapcsolatokban.


A testalkatommal nincs baj, nem vagyok kövér vagy ilyesmi. De


Nem értek a stílushoz... Számomra a ruházat praktikusság és tartósság. A divatról fogalmam sincs, kínai nekem az egész téma.


Nem vagyok nagydumás és flörtölős. Akkor lennék a legboldogabb, ha asszertíven, nyílt kommunikációval lehetne ismerkedni.


A pénzügyekkel is így vagyok. Hiába van pénzem (azért milliárdos nem vagyok), nem költök statusszimbólumokra, nem vágok fel vele... Így lényegében olyan, mintha nem is lenne, ami nem is baj, a prostituált TÍPUSÚ nő mindig is taszított.


Hogyan lehetne belőlem olyan ember, aki legalább egyetlen nőből is őszinte (nem érdek) vonzalmat vált ki, aki bejön a nőknek?



2021. jan. 16. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyiből, ugyanis a pénz nem tesz rendet az agyában, márpedig a gondolkodás és a személyiség szokott a fő probléma lenni.
2021. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
neked az a félelmed, hogy egy nő érdekből van veled és ha már nem lesz pénzed, lelép. a nőknek meg az a félelme, hogy a pasik csak a szép külsejük miatt van velük és ha már nem lesznek szépek és fiatalok, akkor lelépnek. Szerintem keress egy csúnya, idősebb nőt, akkor részéről elmúlik a félelem, te meg tagadd le a pénzed és akkor a te félelmed is elmúlik, mert tudod hogy a nő nem azért van veled.
2021. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima póló-farmer-sportcipő kombó is megteszi, nem kell ezt túlgondolni.

Ha meg ronda vagy lehet akármilyen stílusod, ráb@sztál.

2021. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy nagyjából igaza van az első válaszolónak, annyi kiegészítéssel, hogy a pénz nem a siker kulcsa, hanem csak simán előfeltétele annak, mivel minden javulás pénzbe kerül. Sok pénzbe. Fogászati ellátások, fodrászat, hajfesték (ha még van haja az illetőnek), normálisabb ruhák állandóan váltogatva, autó és annak költései - nem kevés egyik sem.
2021. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az emnbert
2021. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy csávó felvesz egy farmert, meg egy inget (lehetőleg normális szinüt) akkor azzal nem nagyon tud mellényulni....ellenben a Nőkkel, akiknek ez sokkal nehezebb.
2021. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van 4.2 TB kurzusom, a fele csajozásról szól, ha gondolod írj, eladhatom neked. A többi része marketing és vegyes témák. A csajozás alatt minden mást is értek: szociális élet, p...nci masszázs, sz...x, stb. Ha kell, írj és beszélünk. A listát rendeztem egy excel táblázatba.
2021. jan. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy lakas es egy ciganymerci megteszi. Onnantol nem is kell csajoznod, ok szednek fel.



https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..



36F incel

2021. jan. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van, amit pénzért nem lehet megvenni....
2021. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!